X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Tajemnice kuchni w ZOO

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2019 13:31
W dzisiejszym Bajkowym Ogrodzie będziecie mieli wyjątkową, niepowtarzalną okazję poznać niezwykłego szefa kuchni. Szefa kuchni, o którym bardzo głośno i którego imię krąży wśród ponad dwunastu tysięcy zadowolonych smakoszy wysublimowanych delicji, które przygotowuje nasz dzisiejszy gość pan Łukasz Różański - szef kuchni na terenie Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego.
Audio
Orangutan
OrangutanFoto: pixabay/CC0

Pan Łukasz podzieli się z Wami przepisami na pyszne i zdrowe posiłki dla swoich podopiecznych oczywiście wykorzystując tylko i wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego. Dowiecie się jak tworzy sałatki warzywne, owocowe, podlane olejem lnianym z dodatkiem ziół. Jeśli zaś któryś z podopiecznych akurat ma urodziny dostanie warzywny lub owocowy.

Zapraszamy na fascynującą przygodę, w towarzystwie szefa kuchni dla zwierząt.

Audycję prowadził Paskal Kaczorowski.

Data emisji: 02.03.2019

”Bajkowy ogród” w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godzinie 12.00.


Zobacz także

Czytaj także

Śladami zwierząt

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2019 13:31
Bywa, że nawet nie widząc i nie słysząc zwierząt, możemy być pewni, że były w jakimś miejscu, jeśli pozostawiły tam ślady i tropy. Podpowiadamy jak ich szukać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szklarnie i zimowe ogrody

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2019 13:31
Dzisiaj porozmawiamy z naszym gościem - 6 letnia Małgosia o tym czym są szklarnie, co w takiej szklarni możemy uprawiać, jak dbać o rośliny w szklarni. Ponadto dowiemy się od niej jakie warzywa i owoce lubią dzieci oraz jak ważny jest szacunek do otaczającej nas przyrody.
rozwiń zwiń