X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Królestwo podwodnych roślin

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 13:31
Naszym dzisiejszym bajkowym ogrodem będzie królestwo roślin podwodnych. Gościmy na terenie Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego w budynku Akwarium. To właśnie tutaj możecie podziwiać bajecznie kolorowy świat roślin podwodnych, których historie często bywają fascynujące.
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjne Foto: pixabay/CC0

Porozmawiamy o tym jak samemu stworzyć samemu baśniowy ogród pod wodą w naszych domach, mieszkaniach.. Dowiemy się również jak takie akwarium ma wspaniały wpływ na nasze zdrowie.

Naszym przewodnikiem po tej krainie, będzie Pan Piotr Wawrzyniak, prawdziwy miłośnik podwodnego królestwa, który już jak mały chłopiec odkrył, co chce w życiu robić, co przynosi mu największa radość, która wciąż w nim się budzi kiedy spogląda do tajemniczej podwodnej krainy.

Audycję prowadził Paskal Kaczorowski.

Data emisji: 23.02.2019

”Bajkowy ogród” w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godzinie 12.00.


Zobacz także

Czytaj także

Szklarnie i zimowe ogrody

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2019 13:31
Dzisiaj porozmawiamy z naszym gościem - 6 letnia Małgosia o tym czym są szklarnie, co w takiej szklarni możemy uprawiać, jak dbać o rośliny w szklarni. Ponadto dowiemy się od niej jakie warzywa i owoce lubią dzieci oraz jak ważny jest szacunek do otaczającej nas przyrody.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wizyta w afrykarium

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2019 13:31
Za oknem zima. Naszym dzisiejszym Bajkowym Ogrodem, będzie miejsce niezwykłe. Miejsce pachnące, kolorowe, rozśpiewane, miejsce w którym można się zapomnieć i przenieść do dalekich egzotycznych krain.
rozwiń zwiń