X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Chwile, co w nas zostały. Świąteczne wspomnienia jurorów "Gwiazdkopisania"

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2020 10:00
6 grudnia zakończył się czas na przesyłanie  spisanych lub narysowanych, rodzinnych wspomnień świątecznych, zadania, jakie postawiliśmy przed uczestnikami trzeciej edycji konkursu Polskiego Radia Dzieciom "Gwiazdkopisanie". 
Ogłoszenie wyników 20 grudnia o 17.00 w audycji Kulturoteka na antenie Polskiego Radia Dzieciom.
Ogłoszenie wyników 20 grudnia o 17.00 w audycji "Kulturoteka" na antenie Polskiego Radia Dzieciom.Foto: Polskie Radio

Tego wyjątkowego dnia, w mikołajowe święto, do wspominania świąt z czasów dzieciństwa, Martyna Chuderska zaprosiła jurorów konkursu "Gwiazdkopisanie" - Justynę Bednarek, Grzegorza Kasdepke i Tomasza Samojlika.

Posłuchaj
59:37 6.12. kult 4.mp3 O swoich najpiękniejszych świątecznych opowieściach w audycji "Kulturoteka" opowiedzieli jurorzy konkursu "Gwiazdkopisanie”/Polskie Radio Dzieciom_6.12.

Co najbardziej w czasie Świąt cieszy Justynę Bednarek? Czemu Grzegorz Kasdepke szerokim łukiem omijał w dzieciństwie wszystkich ulicznych "mikołajów"? I dlaczego, kiedy Tomasz Samojlik wspomina święta, to myśli o filmie animowanym?

Audycja "Kulturoteka"  
Prowadzi: Martyna Chuderska
Data emisji: 6.12.2020
Godzina emisji: 17:00

Audycja "Kulturoteka" w każdą niedzielę w godz. 17.00 - 18.00

To audycja dla wszystkich "zasłuchanych, zapatrzonych i zaczytanych", dla miłośników teatru, kina, muzyki i literatury, słowem zanurzonych po uszy w kulturze.

Konkurs "Gwiazdkopisanie" został ogłoszony po to, aby przywołać świąteczne wspomnienia. Na prace uczestników: opowiadania, wiersze, listy, kartki z pamiętnika i komisky czekaliśmy do 6 grudnia. Obecnie trwają obrady jury, a ich rezultat usłyszymy 20 grudnia w specjalnym wydaniu audycji "Kulturoteka" w godz. 17.00-19.00). Lista laureatów zostanie także zaprezentowana na stronie polskieradiodzieciom.pl i w mediach społecznościowych pod adresem: facebook.com/radiodzieciom.

jo

Zobacz więcej na temat: literatura dziecięca DAB+
Zobacz także

Czytaj także

Wirtualna podróż po Polsce. Gra on-line

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2020 10:08
Marzyliście o dalekich podróżach? Czasem okazuje się, że to, co najciekawsze jest całkiem blisko. Chcecie zwiedzać świat, tymczasem warto najpierw rozejrzeć się we własnym kraju. Myślicie o podróży samolotem, pociągiem - tymczasem można taką podróż rozpocząć w internecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Książki, które warto znaleźć pod choinką

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2020 11:00
Wielkimi krokami zbliżają się święta i choinka, a pod tą choinką prezenty. Dlatego Lew i Królik pozmawiali o książkach pod choinkę. Książka może być jednym z najlepszych prezentów na długie zimowe wieczory. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

O teatrze, który pobudza dziecięcą wyobraźnię

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2020 18:40
Wystarczy otworzyć tajemnicze pudełko, wyjąć z niego potrzebne rekwizyty, włączyć płytę z muzyką i zaprosić dziecko do zabawy - do turlania, chichrania i przytulania. I dzięki temu w domu - pomimo izolacji, będzie tak ciekawie jak w Teatrze Małego Widza.
rozwiń zwiń