X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Smak na tak" czyli gotujemy z Polskim Radiem Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2020 08:00
O  przyjemnościach gotowania i jedzenia można mówić godzinami, a jeszcze lepiej zabrać się do przyrządzenia czegoś pysznego, na przykład po wysłuchaniu jednej z naszych audycji!
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Posłuchaj

59:31 Dzieci_AAC 2020_08_30-15-00-10.mp3 30.08.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Zapraszamy do stołu)

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Agnieszka Ciecierska - prowadząca w Polskim Radiu Dzieciom audycję Smak na tak

Zaprasza Marta Powałowska.

Data emisji: 30.09.2020

Godzina emisji: 15:00

"Zapraszamy do stołu" w każdą niedzielę o godz. 15:00

Przyrządzamy potrawy, dowiadujemy się o pochodzeniu niektórych składników, poznajemy historie poszczególnych dań, a na deser uczymy się zasad savoir vivre.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

Kuchnia Serbii

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2020 15:11
Kraj położony na styku wielu kultur czerpał garściami z tradycji kulinarnych swoich sąsiadów. Tradycyjne dla bałkańskiej kuchni świeże owoce i warzywa, rożne rodzaje mięs, potrawy z dodatkiem jogurtów i śmietany. Jest w czym wybierać!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuchnia Łotwy

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2020 15:11
Tutejsze pierogi zupełnie nie przypominają naszych polskich, jest mnóstwo wędzonych ryb, ale znajdziemy także wiele potraw, które doskonale znamy, takich jak placki ziemniaczane czy chłodnik. W menu znajdziemy też popularną solankę i szaszłyki. Posłuchajcie, co jeszcze pysznego można tu zjeść!
rozwiń zwiń