X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Kapitanka Kalinka w Parku Narodowym Wysp Kornati

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2018 23:59
Kapitanka Kalinka odwiedziła Park Narodowy Wysp Kornati. Odwiedzając Chorwację z lądu można zobaczyć zalesione, zielone skaliste wybrzeże i wyspy. Jednak krajobraz widziany z morza jest o wiele bardziej urozmaicony. Chorwacja posiada przecież ponad 1200 wysp.
Audio
Park Narodowy Wysp Kornati
Park Narodowy Wysp KornatiFoto: Pixabay

- Czy wiecie, że tylko 49 wysp w Chorwacji jest zamieszkanych. To znaczy, że ponad 1200 wysp należących do tego kraju nie jest zamieszkanych. Prawie 600 z nich to wyspy bezludne przez cały rok – powiedziała Kapitanka Kalinka, reporterka Polskiego Radia Dzieciom na morzu. Jak wyglądają wyspy Chorwacji poznawane z morza? O tym w załączonej audycji.

Data emisji 15.08.18

Kapitanka Kalinka na morzu Polskim Radiu Dzieciom w każda środę o 16.45. w audycji "Popołudnik" w Polskim Radiu Dzieciom.

Zobacz więcej na temat: podróże dzieci
Zobacz także

Czytaj także

Podróż w poszukiwaniu starych statków

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2018 08:00
Pewnego wiosennego dnia, Leszek i Miś Michaś postanowili wyruszyć w rejs. Chcieli poznać najpiękniejsze miasta portowe naszego kontynentu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Egzotyczne wyprawy - Namibia

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2018 17:00
Gośćmi audycji byli Anna Olej-Kobus i Krzysztof Kobus, podróżnicy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

10 rzeczy o których warto pamiętać przed wyjazdem za granicę

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 10:00
Kiedy zdarza Wam się sytuacja, w której za pół godziny musicie być na lotnisku, taksówkarz pod blokiem trąbi zniecierpliwiony, a dziecko płacze, że bez tego monstrualnego misia nigdzie się nie ruszy, natomiast Wy w tym czasie próbujecie bezskutecznie zamknąć wyładowane po brzegi walizki, zastanawiając się gorączkowo, czego zapomnieliście spakować, warto mieć w pamięci kilka sprawdzonych zasad. 
rozwiń zwiń