X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Festiwal Najmłodszych. Poznań 28.06 - 04.07 [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2021 10:00
Sztuka Szuka Malucha to zdecydowanie najstarsze - bo na festiwalowej scenie obecne już 15 lat - międzynarodowe wydarzenie w Polsce, które w całości poświęcone jest wydarzeniom artystycznym dla najmłodszych pasjonatów sztuki. W tym roku poznańskie spotkania nazwane są już zresztą "Festiwalem Najmłodszych". W wydarzeniach można było uczestniczyć od 28 czerwca - do 4 lipca b.r.
Międzynarodowy Festiwal dla Najmłodszych Sztuka Szuka Malucha
Międzynarodowy Festiwal dla Najmłodszych Sztuka Szuka Malucha Foto: mat. pras.

Czy warto było przyjechać do Poznania? - My widzimy jak sztuka na maluchy wspaniale działa! - przekonuje Alicja Morawska-Rubczak, reżyser i pedagog teatru, współorganizatorka festiwalowych wydarzeń, która była gościem "Kulturalnej Strefy". - To bardzo ciekawe,że  festiwal  ma stałą publiczność, która co prawda dosyć szybko z  niego wyrasta (festiwal przeznaczony jest dla dzieci poniżej 5. roku życia) ale często rozmawiamy z rodzicami, którzy mówią "no, bo my jesteśmy w ciąży i będziemy mieć nowego widza". 

Posłuchaj
59:04 27.06.Kulturalna strefa.mp3 Rozmowa Martyny Chuderskiej z Alicją Morawską-Rubczak (Kulturalna strefa/Polskie Radio Dzieciom)_27.06.2021.

 

W tym roku festiwalowe spotkania podzielone były na trzy filary: Sztuka Szuka Malucha, Mapping i Smyka Muzyka.


Festiwal Najmłodszych - got 1200.jpg
Festiwal Najmłodszych. Poznaj szczegóły tegorocznego festiwalu

Co się wydarzyło w czasie festiwalu? 

Zapraszamy do wysłuchania audycji. Przecież - jak przekonują festiwalowi twórcy - "sztuka nie jest kwestią wieku, lecz ciekawości". 

Projekt Sztuka Szuka Malucha został zainicjowany przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu w 2006 roku. W latach 2014-2019 Festiwal organizowany był wspólnie przez Centrum i Art Fraction Foundation. W latach 2020-2021 projekt realizowany jest przez Art Fraction Foundation. 

Polskie Radio Dzieciom objęło patronatem medialnym Festiwal Najmłodszych. 
W sobotę i niedzielę (3-4.07) będziemy się przyglądać z bliska festiwalowym wydarzeniom. 

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Zobacz także

Czytaj także

Audycje pełne lata. Letnia ramówka Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2021 11:45
Wraz z zakończeniem roku szkolnego Polskie Radio Dzieciom rozpoczęło nadawanie programu według letniej ramówki. Na antenę tej całodobowej stacji powróciły audycje pełne lata, a poranna audycja nadawana od poniedziałku do piątku startuje o godzinę później czyli o 8.00. Czego posłuchamy w wakacje?
rozwiń zwiń