X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

W "Kulturalnej strefie" w PRD o XX edycji Poznańskich Targów Książki

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2022 14:26
Przed nami XX edycja Poznańskich Targów Książki. Już w najbliższy weekend Poznań ponownie stanie się stolicą literatury. To wielkie święto kilkudziesięciu wydawnictw, miłośników książek, łowców autografów, pisarzy i ilustratorów. Wśród zaproszonych osób nie zabraknie znanych i lubianych autorów. Więcej o tym w załączonej audycji.
W audycji Kulturalna strefa o Poznańskich  Targach Książki
W audycji "Kulturalna strefa" o Poznańskich Targach KsiążkiFoto: mat. prom.

O tegorocznym programie obfitującym w wiele atrakcji dla czytelników w każdym wieku, w "Kulturalnej Strefie" opowiedzieli: Katarzyna Kamińska - Dyrektorka Wydawnictwa Miejskiego Posnania, Małgorzata Swędrowska - pomysłodawczyni, koordynatorka i dobry duch Strefy Rodzinnego Czytania oraz Marcin Gorynia - Dyrektor Poznańskich Targów Książki.

Posłuchaj
59:51 2022_03_06 20_59_58_RadioDzieciom_Kulturalna_Strefa.mp3 W "Kulturalnej strefie" w PRD o XX edycji Poznańskich Targów Książki_ Kulturalna Strefa 6 marca godz. 21:00

 

Audycja: "Kulturalna strefa" 
Data emisji: 6.03.2022.
Prowadzi: Martyna Chuderska
Gość: Ewa Olejnik - reżyser dźwięku
Godzina emisji: 21:00
Audycja w każdą niedzielę w godz. 21.00 - 22.00.

"Kulturalna strefa" Polskim Radiu Dzieciom to audycja dla dorosłych, poświęcona wydarzeniom kulturalnym i szeroko pojmowanej kulturze, wywiady z artystami, pisarzami, muzykami.

Czytaj więcej:

*** 

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych


Zobacz także

Czytaj także

Plebiscyt "Lokomotywa – książka dla niedorosłych". Rozmowa z Tatianą Audycką-Szatrawską

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2022 13:00
18 stycznia bieżącego roku wystartowała czwarta edycja powstałego z inicjatywy blogerów książkowych  plebiscytu "Lokomotywa – książka dla niedorosłych". Jest to swoista promocja literatury wysokiej jakości – tej znanej i mniej znanej. Więcej o plebiscycie opowiedziała w audycji Kulturalna Strefa popularyzatorka dziecięcej i młodzieżowej literatury, Tatiana Audycka-Sztrawska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odczarować czarownice. Wiedźmy, wieszczki, zielarki. Wystawa w Muzeum Historii Katowic

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2022 10:00
Muzeum Historii Katowic znajduje się w centrum Katowic przy ulicy Szafranka 9. Siedziba mieści się w starej mieszczańskiej kamienicy. Muzeum posiada liczne oddziały na terenie Katowic, między innymi Dział Etnologii Miasta, Dział Teatralno-Filmowy oraz Dział Grafiki. Co więcej, Muzeum Historii Katowic można zwiedzać także on-line.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Audiobooki – więcej niż książki?

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2022 13:52
Dróg do książek jest wiele - nie tylko czytanie, ale też słuchanie. Audiobooki wydawnictwa Buka to swoista podróż w czasie. Wysokiej jakości treści czytane przez profesjonalnych aktorów połączone z piękną oprawą muzyczną i obrazami to gwarancja zadowolenia odbiorcy. BUKA dba o wartości literackie i poznawcze, sięgając zarówno do twórczości obecnych autorów, jak i ponadczasowych tekstów twórców z przeszłości.
rozwiń zwiń