Polskie Radio Dzieciom

Teledysk do polskiej propozycji na Eurowizję Junior 2022

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2022 15:57
7 listopada odbyła się premiera oficjalnego teledysku Laury Bączkiewicz. Jest to polska propozycja na Eurowizję Junior 2022. Tego samego dnia swoją premierą miała studyjna wersja piosenki, z którą Laura będzie reprezentowała nasz kraj w Armenii.
Laura Bączkiewicz - polska reprezentantka w konkursie Eurowizja Junior 2022
Laura Bączkiewicz - polska reprezentantka w konkursie Eurowizja Junior 2022Foto: PR

Teledysk do polskiej propozycji na Eurowizję Junior 2022 został nakręcony we Wrocławiu w Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis. Laura wraz z grupą uczniów zwiedza muzeum. Główna bohaterka podziwia nowoczesne wnętrza: od batyskafu, którego wnętrze przypomina sterownię kosmicznego statku, po zakamarki pełnych iluminacji korytarzy. W pewnym momencie Laura orientuje się, że tak naprawdę znajduje się w przestrzeni kosmicznej i odczuwa stan nieważkości. Czy to tylko sen? A może historia wydarzyła się naprawdę? Laura w teledysku przekazuje odbiorcom pozytywną wiadomość: „Nie bój się marzyć, śmiało wyżej patrz” - tak o nagranym klipie pisze jego producent TVP.

Link do klipu: Laura - To The Moon (Official Music Video) 

Reżyserem wideoklipu do "To The Moon" jest Pascal Pawliszewski. Nie zabrakło również tancerzy z Egurrola Dance Studio, a choreografię przygotowała Paulina Przestrzelska. 

Więcej w załączonej audycji.

Posłuchaj
11:55 [i] 9.11.22 - JESC 2022 - 10_24031906_2022-11-08T14-21-50.017.mp3 Teledysk do polskiej propozycji na Eurowizję Junior 2022_9.11.2022

Eurowizja Junior 2022, a właściwie 20. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2022 to niezwykle ważne wydarzenie w kalendarzu muzycznym każdego młodego artysty. Reprezentowanie swojego kraju to wielkie przeżycie i ogromna szansa na międzynarodowa karierę. O historii Eurowizji Junior, jej zwycięzcach i polskich reprezentantach oraz wszelkich nowinkach związanych z tegoroczną odsłoną konkursu usłyszycie w serwisie specjalnym w każdą środę o godzinie 10:45 na antenie Polskiego Radia Dzieciom.

Audycja: Serwis Eurowizja Junior
Prowadzi: Marta Powałowska
Data emisji: 9.11.2022
Godzina emisji: 10.45

Czytaj dalej:
Eurowizja Junior. Logo i hasło przewodnie tegorocznej edycji. Rozmowa z Laurą Bączkiewicz
Poznaj Laurę Bączkiewicz - polską reprezentantkę na Eurowizji Junior 2022

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych i na bezpłatnej platformie podcasty.polskieradio.pl.


Zobacz także
Czytaj także

Finaliści programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022" w "Gwiazdozbiorze" w PR Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2022 16:00
Aktualnie wszyscy w Polsce żyją tegoroczną edycją Eurowizji Junior. 25 września poznamy nazwisko polskiego reprezentanta na tegoroczną Eurowizję dla dzieci. Tym razem w naszym Gwiazdozbiorze rozmawiamy z czterema młodymi gwiazdami, czyli tegorocznymi finalistami Szansy na sukces Eurowizji Junior 2022. O tym, kto z Polski pojedzie do Armenii na konkurs, zadecydują zarówno jurorzy, jak i publiczność przed telewizorami. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Poznaj Laurę Bączkiewicz - polską reprezentantkę na Eurowizji Junior 2022

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2022 08:00
25 września po godzinie 15:00 w studiu nr 5 rozegrał się wielki finał "Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2022". O miano reprezentanta Polski podczas Eurowizji dla dzieci ubiegali się Natalia Smaś, Aleksander Maląg, Ida Wargskog i Laura Bączkiewicz. Każdy z finalistów wykonał piosenkę związaną z tematem odcinka, w którym wcześniej występował. Po przeliczeniu głosów do ścisłego finału trafili Laura Bączkiewicz oraz Aleksander Maląg. Decyzją jurorów i telewidzów polską reprezentantką podczas Konkursu Piosenki Eurowizji Junior została Laura Bączkiewicz.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Eurowizja Junior. Logo i hasło przewodnie tegorocznej edycji. Rozmowa z Laurą Bączkiewicz

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2022 10:54
11 grudnia w Armenii odbędzie się już 20 Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. 25 września poznaliśmy nazwisko polskiej reprezentantki, którą została Laura Bączkiewicz. Piosenką, którą wykona Laura jest "To the Moon". Do wielkiego finału pozostało już niewiele czasu, a z upływem dni pojawiają się nowe informacje związane z tym wydarzeniem.
rozwiń zwiń