Section08 - artykułowa

Lato z Radiem zawojowało Tarnowo Podgórne i Żnin

Jedynka
Andrzej Gralewski 07.07.2014
Grzegorz Markowski
Grzegorz Markowski, foto: Redakcja Lata z Radiem

Kolejne miasta na trasie koncertowej Lata z Radiem 2014 zostały zdobyte. Publiczność zebrana w miniony weekend w Tarnowie Podgórnym i Żninie świetnie bawiła się podczas występów znanych artystów, takich jak: Agnieszka Chylińska, Perfect czy Hey.

W obu miejscowościach Maciej Pol zaczarował najmłodszych słuchaczy - dzieci mogły zobaczyć specjalne widowisko iluzjonisty, a dla wielbicieli dobrej zabawy z radiową Jedynką zagrał zespół Kombi Łosowski. W Tarnowie Podgórnym publiczność rozkołysała także grupa Hey, a gwiazdą wieczoru była Agnieszka Chylińska.

Rzesze miłośników Lata z Radiem pojawiły się też w Żninie, gdzie wystąpili Bracia, którzy oczarowali szczególnie żeńską część widowni. Natomiast podczas koncertu zespołu Perfect można było usłyszeć największe hity formacji, a także przeboje z najnowszej płyty "DaDaDam".

LATO z RADIEM 2014 - koncerty, gwiazdy, konkursy, audycje >>>

Agnieszka
Agnieszka Chylińska podczas koncertu w Tarnowie Podgórnym 5 lipca 2014 r.

Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza nie tylko na weekendowe koncerty, ale również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" - od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00. Słuchaczy ucieszą z pewnością nowe cykle: "Lato z Radiem Extra" oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami". Pierwszy z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany od 16.00 do 23.00 w soboty i niedziele, który prowadzą Maria Szabłowska, Zbigniew Krajewski i Małgorzata Kościelniak. Natomiast "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" pojawia się na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00 oraz w niedzielę w godz. 23.00-24.00. W audycji Marcin Kusy opowiada o zbliżających się występach gwiazd na trasie "Lata z Radiem" oraz muzycznie podsumowuje koncerty dnia.

/
Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Nowoczesny multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z Latem z Radiem 2014 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego Lata z Radiem, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd Lata z Radiem. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.
Dodatkowo pod linkiem http://youtu.be/Q17VTYPpuWQ można znaleźć medley płyty "Lato z Radiem 2014", która zawiera utwory największych gwiazd polskiej estrady, takich jak: Perfect, Maryla Rodowicz, Enej, Lady Pank, Ania Wyszkoni, De Mono, Blue Café, Brathanki, Singin’ Birds, Patrycja Markowska, Agnieszka Chylińska, Bracia, Zakopower, Wilki, Golec uOrkiestra, Formacja Nieżywych Schabuff.
(mat promocyjne/ag)