X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nauka

Syberia: Znaleźli martwego "kosmitę". Kolejna mistyfikacja?

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2011 18:00
Na niezwykłe znalezisko natrafiło dwóch mieszkańców położonego na Syberii Irkucka. Stwór zagrzebany w śniegu ma około 60 cm długości, dużą głowę i urwaną nogę.
Audio

Wokół znaleziska rozgorzała dyskusja. Komentujący podzieli się na dwa obozy - jedni są przekonani, że to pozostałość po lądowaniu statku kosmicznego, inni, że to mistyfikacja. 

- Nie mogliśmy uwierzyć w to, co ukazało się naszym oczom. Ale to co najbardziej nas przeraziło, to brak śladów jakiegokolwiek statku kosmicznego - powiedział Igor Mołowicz, który umieścił nagranie w internecie.

Ostatecznie twórcy filmiku przyznali policji, że całe wydarzenie zostało ukartowane, a "kosmita" to skórka od kurczaka wypełniona chlebem. 

Syberia jest miejscem, w którym dość często dochodzi do spotkań z istotami i zjawiskami "nie z tej planety". Władze otrzymują od mieszkańców Irkucka wiele zgłoszeń dotyczących przypadków konfrontacji z tajemniczymi obiektami.

Tymczasem w zeszłym tygodniu FBI ujawniło notatkę z lat 50. XX wieku, która pośrednio potwierdza fakt lądowania kosmitów w Roswell (więcej>>>). Nic dziwnego, że także w Rosji ludzie zapragnęli mieć "własnych" obcych.

niewiarygodne.pl/kk/ew

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Brytyjskie Ministerstwo Obrony ujawniło tajne dokumenty dotyczące UFO

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2011 08:05
W 1967 roku Brytyjczykom wydawało się, że wybuchła wojna światów. Na południu Anglii znaleziono sześć latających talerzy położonych w jednej linii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Były wokalista Van Halen twierdzi, że został uprowadzony przez kosmitów

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2011 11:00
Bliskie spotkanie czwartego stopnia może być tylko strategią promocyjną biograficznej książki "Red: My Uncensored Life In Rock". Ale do kontaktów z UFO przyznaje się wielu słynnych muzyków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Roswell: Ujawniona notatka potwierdza lądowanie kosmitów

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2011 14:00
Notatka FBI pochodzi z 1950 roku. Dotyczy „Strefy Zero”, gdzie trzy lata wcześniej miało rozbić się bądź wylądować UFO.
rozwiń zwiń