X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Chopinowskie lato

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2009 06:50
W Tarnowie ruszyła druga edycja Festiwalu muzyki kameralnej "Muzyka Lata - Fortepian Chopina".
Audio

9 koncertów muzyki kameralnej oraz recytacje w wykonaniu wybitnych artystów sceny polskiej składają się na program Festiwalu. Impreza trwa aż do końca sierpnia. Wśród występujących usłyszymy i zobaczymy m. in. Marcina Koziaka, Dorotę Segdę, Łucję Czarnecką i Annę Polony.

Impreza jest prologiem i częścią obchodów związanych z przypadającym w roku 2010 Rokiem Chopinowskim. Wszystkie występy odbywają się na Zamku w Dębnie, a dochód z nich przeznaczony jest na pomoc artystycznie utalentowanym dzieciom. Pierwsza edycja festiwalu spotkała się z bardzo dobrym odbiorem, a festiwal nominowany był do Artystycznego Wydarzenia Roku przez czytelników tarnowskiego portalu internetowego i miesięcznika Akcenty.

Równolegle odbywać się będzie Festiwal Muzyki Kameralnej „Wawel o zmierzchu” w Krakowie. Oba te festiwale zorganizowane zostały pod wspólna ideą „Muzycznego Mostu” między Zamkiem na Wawelu oraz w Zamku w Dębnie, a ich głównym celem jest propagowanie twórczości narodowego kompozytora i upowszechnienie muzyki poważnej.

Szczegółowy program znaleźć można na stronach Tarnowskiego Centrum kultury www.tck.pl.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Zagadki literacko-muzyczne: Fryderyk Chopin

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2010 13:05
28 lutego 2010, godz. 12:30
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Tribute from Asia". Fryderyk Chopin w Indiach.

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2010 16:24
Galowy koncert w indyjskim mieście Pune zainaugurował obchody roku Fryderyka Chopina w Indiach. Kolejne recitale odbędą się między innymi w Delhi, Kalkucie oraz Bengaluru
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chopin otwarty!

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2010 08:26
Muzeum Fryderyka Chopina, którego działalność po gruntownym remoncie zainaugurowano 1 marca w Warszawie, zostało otwarte we wtorek dla publiczności.
rozwiń zwiń