X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Raport Białoruś

Na Białorusi drogi płatne na miesiąc stały się bezpłatnymi

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 16:00
Na Białorusi od dziś do 10 lipca płatne na co dzień drogi będą bezpłatne dla pojazdów osobowych. Jest to związane z II Igrzyskami Europejskimi, które będą się odbywać w Mińsku od 21 do 30 czerwca. 
Audio
  • Bezpłatne drogi z okazji igrzysk. Relacja Włodzimierza Paca z Mińska (IAR)
Maskotka Igrzysk Europejskich w Mińsku
Maskotka Igrzysk Europejskich w MińskuFoto: Włodzimierz Pac, Polskie Radio

Na Białorusi drogi szybkiego ruchu dotychczas były płatne dla obcokrajowców. Białoruska agencja prasowa "Biełta" poinformowała, że zgodnie z dekretem prezydenta zagraniczni właściciele pojazdów o łącznej masie do 3 i pół tony przez najbliższy miesiąc będą zwolnieni z opłat drogowych.

Również kibice mający wykupiony bilet na imprezy sportowe zostali do 10 lipca zwolnieni z obowiązku posiadania wiz wjazdowych na Białoruś (pod pewnymi warunkami).


CZYTAJ TAKŻE
igrzyska europejskie free 1200 minsk.jpg
IGRZYSKA EUROPEJSKIE W MIŃSKU: PRZYGOTOWANIA, UŁATWIENIA WIZOWE

Aleksander Łukaszenka polecił ministrowi spraw wewnętrznych, aby na najwyższym poziomie było zapewnione bezpieczeństwo w trakcie zawodów. Przy czym milicjanci powinni zachować umiar przy podejmowaniu działań, aby nie było wrażenia - jak się wyraził prezydent - że stworzono "jakiś obóz koncentracyjny czy getto" . 

IAR /agkm

Informacje o Białorusi: RAPORT BIAŁORUŚ >>>


plakat plakat
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Premier Białorusi: Rosja i Białoruś szykują program działań integracyjnych

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2019 16:00
Białoruś i Rosja do 21 czerwca przygotują program działań integracyjnych w państwie związkowym. Moskwa zgodziła się też na zwiększenie dostaw ropy na Białoruś i rozmowę o rekompensatach dla Mińska z powodu zanieczyszczenia ropy – powiedział premier Białorusi Siarhiej Rumas. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekspert: na Białorusi mamy aksamitną pełzającą okupację Rosji

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2019 13:30
- Kreml o Białorusi nie zapomina. Na Białorusi mamy de facto aksamitną pełzającą okupację. Są wszystkie zewnętrzne atrybuty niezależności, ale faktycznie zabiera się jej coraz więcej - mówi portalowi PolskieRadio24.pl Roman Jakowlewski, białoruski komentator niezależny z Mińska, komentując ostatnią odsłonę rozmów o integracji Białorusi z Rosją.
rozwiń zwiń