X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Raport Białoruś

Zjazd liderów krajów byłego ZSRR na Białorusi. Janukowycz dołączy do rozmów o Unii Celnej?

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2013 08:35
Stolica Białorusi - Mińsk - przez najbliższe dwa dni będzie gościć najważniejszych polityków z poradzieckich republik. Odbędą się tam dwa szczyty – WNP i Eurazjatyckiej Wspólnoty Gospodarczej.
Audio
  • Relacja Włodzimierza Paca z Mińska (IAR): spotkanie przywódców krajów byłego ZSRR na Białorusi
Wiktor Janukowycz
Wiktor JanukowyczFoto: president.gov.ua

W Mińsku odbędzie się spotkanie prezydentów republik tworzących Euroazjatycką Wspólnotę Gospodarczą. W piątek odbędzie się szczyt Wspólnoty Niepodległych Państw.

W spotkaniu wyższej rady Euroazjatyckiej Wspólnoty Gospodarczej mają wziąć udział najpierw prezydenci Rosji, Białorusi i Kazachstanu. Jednym z tematów rozmów ma być planowane przyłączenie się Kirgistanu i Armenii do Unii Celnej Rosji, Białorusi i Kazachstanu. Jak się oczekuje, później do rozmów trójki prezydentów dołączą przywódcy Tadżykistanu i Ukrainy oraz niewykluczone, że Armenii. Właśnie obecność prezydenta Wiktora Janukowycza w Mińsku budzi szczególne zainteresowanie mediów.

Ukraina za miesiąc zamierza podpisać umowę stowarzyszeniową z Unią Europejską. Obserwatorzy nie wykluczają, że przeciwnicy tej umowy, szczególnie z kręgów rosyjskich władz, spróbują jeszcze raz przekonać ukraińskich polityków do wycofania się z planów bliższej integracji ze Wspólnotą europejską.

IAR/agkm

Informacje o Białorusi: Raport Białoruś 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Doradca Putina: Ukrainę czeka szok po podpisaniu umowy z UE

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2013 23:59
Po podpisaniu umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską, Rosja może wprowadzić wizy dla obywateli Ukrainy – oświadczył w radiu Echo Moskwy doradca Władimira Putina, Siergiej Głaziew.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukaszenka: Unia Celna może wprowadzić wyższe cła dla Ukrainy

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2013 16:36
Unia Celna Białorusi, Rosji i Kazachstanu w razie otwarcia ukraińskiej granicy dla europejskich towarów może wprowadzić wyższe opłaty celne dla obrony swojego rynku - oświadczył Aleksander Łukaszenka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janukowycz i Putin pomówią o umowie stowarzyszeniowej z UE. Rozstrzygająca rozmowa?

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2013 12:25
Prezydenci Rosji i Ukrainy omówią plany Kijowa dotyczące podpisania umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską. Rosja grozi Ukrainie konsekwencjami, jeśli do tego dojdzie. Planowana jest też rozmowa Putina z Aleksandrem Łukaszenką.
rozwiń zwiń