Wszystkie misje Olgierda Łukaszewicza

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2016 12:49
Z wybitnym aktorem porozmawiamy o przyszłości Związku Artystów Scen Polskich oraz autobiograficznej książce "Seksmisja i inne moje misje".
Olgierd Łukaszewicz
Olgierd ŁukaszewiczFoto: Grzegorz Śledź/PR2

Olgierd Łukaszewicz od wielu lat jest wieloletnim prezesem Związku Artystów Scen Polskich. Naszego gościa zapytamy, dlaczego z pesymizmem patrzy na przyszłość tej ogranizacji, i porozmawiamy o potrzebnych zmianach.

Gość Dwójki opowie również o książce "Seksmisja i inne moje misje", która nakładem Wydawnictwa Literackiego właśnie w tym miesiącu ukazuje się na rynku księgarskim. W książce tej Olgierd Łukaszewicz opowiada o swoim życiu w sztuce.

***

Na audycję "O wszystkim z kulturą" zapraszamy w poniedziałek (21.11) w godz. 18.00-18.30. Program poprowadzi Jacek Wakar. 

bch/jp

Zobacz więcej na temat: Olgierd Łukaszewicz aktorzy
Czytaj także

Krystyna Janda: Andrzej Wajda bardzo kocha aktorów

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2016 12:00
– Uważa, że właściwie dobrana obsada to 50 procent powodzenia filmu – mówiła aktorka, która wspominała współpracę z reżyserem z okazji jego 90. urodzin.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Łukaszewicz: chaos teatralny pogłębi się

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2016 09:00
- Bez wyłonienia reprezentacji osób odpowiedzialnych za kulturę teatralną w Polsce prorokuję, że to będzie się coraz bardziej rozsypywało i upolityczniało - mówił w Dwójce Olgierd Łukaszewicz.
rozwiń zwiń