X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy wsparcie Turcji rozwiąże kryzys uchodźczy?

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2015 20:20
Na Malcie zakończyły się dwa szczyty w sprawie uchodźców - jeden unijny, drugi europejsko-afrykański. Liderzy państw Europy dyskutowali o tym, jak poradzić sobie z kryzysem.
Audio
  • Publicysta Jerzy Haszczyński o możliwych rozwiązaniach kryzysu uchodźczego w Europie (Puls świata/Dwójka)

Pomysłem na rozwiązanie problemu jest pomoc finansowa Unii kierowana do krajów graniczących ze strefami konfliktów zbrojnych. Dotyczy to głównie Turcji, Libanu i Jordanii.

- Negocjujemy przede wszystkim z Turcją, przymykając oko na to, że tam prawa człowieka niespecjalnie są przestrzegane. Wtedy, kiedy my Europejczycy, ze szczególnym uwzględnieniem Angeli Merkel, zaczęliśmy przymykać na to oko, prezydent Turcji Erdoğan rozpoczął wojnę z Kurdami - mówi szef działu zagranicznego "Rzeczpospolitej" Jerzy Haszczyński.

Gość Czwórki ocenia, czy źle się stało, że na unijnym szczycie zabrakło przedstawicieli Polski, którzy w tym czasie obecni byli na pierwszych obradach nowej kadencji Sejmu. Wyjaśnia też, dlaczego Europa popełniła błąd, uznając odsunięcie od władzy Bractwa Muzułmańskiego w Egipcie.

***

Tytuł audycji: Puls świata

Prowadzi: Paweł Reszka

Gość: Jerzy Haszczyński (szef działu zagranicznego "Rzeczpospolitej")

Data emisji: 13.11.2015

Godzina emisji: 17.45

mg/mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Uchodźcy zmienią oblicze Europy?

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2015 09:00
– Mamy do czynienia z exodusem narodów. To nie jest po prostu zwykła fala migracyjna – mówił w Dwójce politolog dr Olaf Osica.
rozwiń zwiń