X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Najgroźniejsza organizacja terrorystyczna na świecie

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2016 18:00
- Państwo Islamskie obecnie kontroluje znacznie mniejsze terytorium niż dwa lata temu, ale istotny jest nie sam zasięg, a fakt, ilu ludzi związanych jest z tą organizacją - mówi politolog Adam Balcer.
Audio
  • Czym jest Państwo Islamskie? (Puls świata/ Dwójka)
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: EPA/JAMAL NASRALLAH

Czy w Iraku i Syrii rozpoczął się ostatni akt wojny przeciwko najgroźniejszej, jak uważa wielu komentatorów, organizacji terrorystycznej na świecie, jaką jest Państwo Islamskie ISIS? Wojska irackie zdobywają ważne kulturowo, społecznie i religijnie miasta. - Ta organizacja działa nie tylko w samym regionie, ale ma swoje filie w różnych krajach i kontroluje również fragment terytorium Libii, jest aktywna na Półwyspie Synaj, ma swoje komórki o różnym stopniu powiązania w krajach zachodnich - opowiada Adam Balcer.

Czy liczba zamachów terrorystycznych na świecie wzrasta czy maleje? W jaki sposób powstało Państwo Islamskie? Jakie argumenty przemawiają za tym, że jest to najgroźniejsza organizacja terrorystyczna na świecie? Co jest kluczem do zwycięstwa z Państwem Islamskim? Więcej w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Puls świata

Prowadził: Michał Żakowski

Gość: Adam Balcer (WiseEuropa)

Data emisji: 22.06.2016

Godzina emisji: 17.44

sm/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Arabskie kobiety walczą nie tylko z ISIS

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2016 16:46
– Kurdyjki sięgnęły po broń, aby walczyć o swoją emancypację – mówił Michał Żakowski o kurdyjskich żołnierkach, które sieją postrach wśród radykalnych islamistów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Rozejm w Syrii istnieje tylko na papierze"

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2016 19:35
Jak podaje Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców, w Syrii 4,5 mln osób potrzebuje żywności, wody i leków. Dzięki zawieszeniu broni miała do nich dotrzeć pomoc. - Ale rozejm jest tylko na papierze - mówi dr Magdalena El Ghamari.
rozwiń zwiń