X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
islam

Były wyznawca Allaha: wobec niemuzułmanów islam przestaje być religią pokoju

- Islam rodzi się z dżihadem, a dżihad rodzi się z islamem, jest to religia narzucona bronią. Jeśli jesteś muzułmaninem, to tak, jest to religia pokoju, ale w stosunku do niemuzułmanów islam nie jest religią pokoju - powiedział dla tygodnika "Niedziela" Massimo M. Ayari, członek włoskiej Partii Antyislamizacyjnej, który nawrócił się na katolicyzm.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT islam religia wiara

"Śmierć Ameryce". Szyici grożą odwetem za zabicie Solejmaniego

Dziesiątki tysięcy osób wzięły udział w uroczystościach żałobnych irańskiego generała Ghasema Solejmaniego w stolicy Iraku, Bagdadzie. Kilkudniowe ceremonie mają być pokazem siły szyitów. Iran po raz kolejny zagroził odwetem za śmierć najważniejszego wojskowego w kraju. Jego zabicie spowodowało obawy o wybuch konfliktu na wielką skalę na Bliskim Wschodzie.
Zobacz więcej na temat:  Irak Iran likwidacja Ghasema Solejmaniego Stany Zjednoczone konflikty międzynarodowe Bliski Wschód islam ŚWIAT