Skomplikowane relacje w Teatrze Polonia

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2016 09:00
W "Poranku Dwójki" odwiedził nas aktor Antoni Pawlicki, a to w związku z premierą spektaklu w Teatrze Polonia – "Matki i synowie".
Audio
  • Krystyna Janda i Antoni Pawlicki o spektaklu w Teatrze Polonia pt. "Matki i synowie" (Poranek Dwójki)
  • Leszek Możdżer o festiwalu "Jazz nad Odrą" (Poranek Dwójki)
  • Tomasz Różycki poleca film "Mary i Max" (Poranek Dwójki)
Antoni Pawlicki to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, z porównywalnymi sukcesami w świecie seriali i na deskach teatrów
Antoni Pawlicki to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, z porównywalnymi sukcesami w świecie seriali i na deskach teatrówFoto: PAP/Stach Leszczyński

Wielokrotnie nagradzana sztuka, grana z powodzeniem na Broadwayu, to opowieść o matce nieżyjącego Andre, która odwiedza dawnego partnera swojego syna. - Ona nie potrafiła zrozumieć syna, uważała że on ją zawiódł, że był odmieńcem, zaraził się dziwną chorobą jaką jest gejostwo - mówił w audycji Antoni Pawlicki.

Poza tym w "Poranku Dwójki" wysłuchaliśmy zaproszenia na rozpoczynający się 26 kwietnia festiwal Jazz nad Odrą. Dyrektor artystyczny Leszek Możdżer opowiedział o znaczeniu tego festiwalu oraz o najciekawszych jego wydarzeniach.

Ponato po raz kolejny w tym tygodniu spotkamy się z Tomaszem Różyckim, poetą i tłumaczem, który zdradzi, co ostatnio zafascynowało go w kulturze.

***

Tytuł audycji: Poranek Dwójki

Prowadzi: Marcin Pesta

Data emisji: 26.04.2016

Godzina emisji: 6.00

mm/mc/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Najwspanialsze okazy teatralnych motyli

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2016 10:50
– Pomysł przyszedł nam do głowy, gdy szukaliśmy sposobu na wybór artystów, którzy będą z nami współpracowali – mówiła Joanna Nawrocka, dyrektor Teatru Ochoty, o konkursie "Polowanie na motyle".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konsumpcja w teatrze: barek jako członek obsady

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2016 14:00
- Alkohol bardzo często jest motorem napędzającym akcję, a barek w dramacie mieszczańskim wyznacza status społeczny bohaterów - opowiadał krytyk teatralny Jacek Wakar.
rozwiń zwiń