X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koryfeusz Muzyki Polskiej. Równi wśród równych

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2016 09:30
– To nie jest nagroda Instytutu Muzyki i Tańca ani jej dyrektora. Pełnimy wyłącznie funkcję organizatora i operatora – mówił Andrzej Kosowski.
Audio
  • Andrzej Kosowski o nagrodzie Koryfeusz Muzyki Polskiej (Poranek Dwójki)
Koryfeusz Muzyki Polskiej jest wyróżnieniem dla osób, grup artystów i instytucji działających w obszarze różnorodnej, gatunkowo i chronologicznie, muzyki polskiej (zdj. ilustracyjne)
Koryfeusz Muzyki Polskiej jest wyróżnieniem dla osób, grup artystów i instytucji działających w obszarze różnorodnej, gatunkowo i chronologicznie, muzyki polskiej (zdj. ilustracyjne)Foto: Xavez/flickr/CC BY-SA 2.0

Koryfeusze Muzyki Polskiej zostaną w tym roku przyznane po raz szósty. Mimo krótkiej historii nagroda zyskała już pewien prestiż. – Głosy laureatów oraz osób, które biorą udział w całym procesie zgłaszania, nominowania, głosowania świadczą o tym, że to ważne wyróżnienie, bo wręczane przez całe środowisko muzyczne – powiedział Andrzej Kosowski. – Zaletą nagrody jest to, że nagradzani są równi wśród równych, pierwsi wśród pierwszych – dodał.

Dyrektor Instytutu Muzyki i Tańca opowiadał w Dwójce o tym, jak zgłosić się do konkursu, jakie wymagania musi spełnić kandydat do nagrody, a także zwrócił uwagę na całkiem nową kategorię, w której zostanie przyznany jeden z tegorocznych Koryfeuszy i która ponadto wnosi istotną nowość w procesie wyłaniania zwycięzcy.

***

Prowadzi: Piotr Kędziorek

Gość: Andrzej Kosowski (dyrektor Instytutu Muzyki i Tańca)

Data emisji: 4.08.2016

Godzina emisji: 8.10

Materiał został wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki".

mc/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wybrano najlepszy "Sen nocy letniej" Mendelssohna

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2016 10:00
"Płytowy Trybunał Dwójki", wysłuchawszy kilku wykonań szekspirowskiej kompozycji Felixa Mendelssohna, zdecydował.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Freszel: obce języki obnażają braki w emisji głosu

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2016 19:00
- Najlepiej dla śpiewaka, gdyby urodził się z umiejętnością co najmniej dwóch języków, a potem uczył się kolejnych - mówiła w Dwójce Joanna Freszel, jedna z najciekawszych śpiewaczek młodego pokolenia.
rozwiń zwiń