X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal Radio Azja. Poddaj się muzycznym wstrząsom

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2019 05:00
Od 4 do 8 grudnia potrwa w Warszawie doroczne wydarzenie poświęcone muzycznym trendom z Azji. - Polskiej publiczności znany jest głównie azjatycki mainstream, ogromnym zainteresowaniem cieszą się kultura i muzyka Korei i Japonii - mówiła o szczegółach festiwalu jego organizatorka Anna Mamińska.
Audio
  • Relacja z premiery projektu "reBorn" Vox Varshe (Poranek Dwójki)
  • Rozmowa z Anną Mamińską o trzecim festiwalu Radio Azja 2019 (Poranek Dwójki)
  • Relacja z 14. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Opowiadania (Poranek Dwójki)
  • Relacja z 29. festiwalu Mikołajki Folkowe w Lublinie (Poranek Dwójki)
Wśród gości festiwalu Radio Azja 2019 będzie Jan Jelinek.
Wśród gości festiwalu Radio Azja 2019 będzie Jan Jelinek.Foto: mat. pras. festiwalu Radio Azja

- Bardzo mnie to cieszy, widzę, że Polacy dobrze znają współczesną kulturę i muzykę wschodniej Azji - choć przede wszystkim w jej mainstreamowej formie. My chcemy pokazywać to, co niemaistreamowe i w różnych tego przejawach, nie tylko muzycznych - tłumaczyła Anna Mamińska. Festiwalu Radio Azja, jedyna w Europie - jak podkreślają twórcy tego przedsięwzięcia - impreza dedykowana nowej muzyce azjatyckiej  odbędzie się w tym roku po raz trzeci. W programie znaleźli się m.in. artyści z Nepalu, Tajwanu, Korei Południowej oraz Japonii, wśród nich: Jan Jelinek i Asuna Arashi, zespół Night, Unsounded Sound Project czy Go Go Machine Orchestra.

plakat festiwalu plakat festiwalu

W audycji słuchaliśmy do tego:

  • relacji Piotra Dorosza z koncertu Vox Varshe, laureatów Grand Prix Konkursu Muzyki Folkowej "Nowa Tradycja" 2018, z ich nowym projektem reBorn,
  • zapisu odwiedzin Patrycji Zisch u artystów i organizatorów 14. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Opowiadania, który w tym roku odbywa się pod hasłem "Handmade: ściegi pamięci",
  • relacji Mariany Kril z jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych muzyce folkowej w Polsce, czyli tegorocznej odsłony Mikołajek Folkowych.

Jak zawsze w soboty zapraszaliśmy także do wysłuchania naszych stałych cykli: "Historii polskiego folku" Wojciecha Ossowskiego o 7.50 i "Cudowytwórców" Patrycji Zisch.

***

Tytuł audycji: Poranek Dwójki 

Prowadził: Piotr Kędziorek

Data emisji: 30.11.2019

Godzina emisji: 7.00

at/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sebastian Karpiel-Bułecka: na koncercie premierowym zagrają sami Karpiele!

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2019 06:00
- Słuchając swoich starych nagrań, kiedyś słyszałem wiele niedociągnięć. Po upływie czasu uważam, że graliśmy na bardzo wysokim poziomie - powiedział Sebastian Karpiel-Bułecka na temat  nagrań, które weszły w skład najnowszej płyty z serii "Muzyka Źródeł".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak przekształcić tradycję w biznes?

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2019 18:00
- Zajęcia mają pomóc artystom w radzeniu sobie na współczesnym rynku. Chcieliśmy, aby uczestnicy mieli świadomość, jak poruszać się w biznesie i prezentować wartość swoich wyrobów - mówiły w "Poranku Dwójki" Agata Turczyn i Karolina Waszczuk. 
rozwiń zwiń