X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dymna o wielkiej miłości

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2013 15:30
- Dzięki miłości możemy sprawić, by nikt obok nas nie był bezradny i samotny - aktorka opowie o swojej nowej akcji charytatywnej w sobotni poranek w Dwójce.
Anna Dymna
Anna DymnaFoto: TVP/PAP archiwum

W "Poranku Dwójki" o godz. 9.30 gościć będziemy w studiu Dominikę Jackowiak i Oliwiera Andruszczenkę, a pretekstem wizyty są niedzielne spotkania dla rodzin z cyklu Szlakiem orientalnych opowieści.
W niedzielę o godz. 11.00 w pałacu Pod Blachą w Warszawie zabrzmi "Muzyka z różnych stron świata". Podczas tego spotkania będziemy mieli okazję zapoznać się z  rozmaitymi instrumentami muzycznymi (często dla nas egzotycznymi) i poznać różnicę pomiędzy polską muzyką klasyczną i orientalną. Pomoże nam w tym m.in. nasz gość w studiu.
Nieco wcześniej - godz.8.35 - Anna Dymna zaprosi Państwa na niedzielny doroczny Koncert Walentynkowy do Filharmonii Krakowskiej, którego motto brzmi:  "Miłość rodzi miłość", organizowany przez jej Fundację "Mimo wszystko".
"Miłość to czuwanie nad cudzą samotnością" - to słowa Rainera Marii Rilkego, a  Anna Dymna dodaje - mówiąc o przesłaniu tego wyjątkowego koncertu - "Dzięki miłości możemy sprawić, by nikt obok nas nie był bezradny i samotny. To ona daje nam siły, szczęście, czyni prawdziwe cuda, ratuje z najgorszych opresji i sprawia, iż nasze życie ma sens"
Poza tym w Poranku Dwójki: "Słowo na dzień", "Kalendarium", "Pięć minut nad Biblią", przegląd prasy, wiadomości kulturalne oraz do wygrania nasza płyta folkowa Jacka Hałasa "Zegar bije".
Program poprowadzi Piotr Kędziorek

16 lutego (sobota), godz. 6.00-10.00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Anna Dymna: jesteśmy dziećmi Jarockiego

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2012 08:53
- Ze śmiercią Jerzego odchodzi pewna epoka w teatrze. Ale pamięć o nim, więcej: nawet miłość, będzie istniała póki żyjemy my, jego współpracownicy - mówi aktorka w "Klubie Trójki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Miłość rodzi miłość”

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2013 18:35
Pod takim hasłem w Filharmonii Krakowskiej odbędzie się koncert, współorganizowany przez Fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko”. Szczegóły wydarzenia zdradza na antenie Jedynki założycielka Fundacji.
rozwiń zwiń