X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Projekty życia Heleny Bohle-Szackiej

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2017 17:00
W "Wybieram Dwójkę" zaprosiliśmy do Białegostoku na wystawę poświęconą pierwszej polskiej projektantce, której kolekcje pokazano za żelazną kurtyną.
Audio
  • Marcin Różyc i Zuza Golińska opowiadają o wystawie "Helena Bohle-Szacka. Mosty/Die Brucken" (24.06-3.09) (Wybieram Dwójkę)
  • Rozmowa z Ewą Dałkowską podczas ostatniego dnia festiwalu "Dwa Teatry" (Wybieram Dwójkę)
  • Urszula Górska, Łukasz Prokop i Martyna Studzińska opowiadają o społecznym archiwum zdjęć Muranoteka.pl (Wybieram Dwójkę)
  • Rozmowa z Dariuszem Czają i Wiesławem Juszczakiem - autorami książki "Ruiny czasu. Rozmowy o twórczości" (Wybieram Dwójkę)
  • Mariusz Szczygieł opowiada o warszawskim Powiślu (Wybieram Dwójkę)
Helena Bohle-Szacka była artystką, projektantką mody i kuratorką berlińskiej Galerii Sztuki przy Klubie Inteligencji Katolickiej
Helena Bohle-Szacka była artystką, projektantką mody i kuratorką berlińskiej Galerii Sztuki przy Klubie Inteligencji KatolickiejFoto: mat. prom.

Naszymi gośćmi byli: Marcin Różyc - kurator i krytyk mody oraz Zuza Golińska - artystka, malarka i performerka, którzy wspólnie przygotowują w białostockiej Galerii im. Sleńdzińskich wystawę "Helena Bohle-Szacka. Mosty/Die Brucken" (24.06-3.09).

W audycji odwiedziliśmy też Sopot, gdzie trwa Festiwal "Dwa Teatry", obejrzeliśmy społeczne archiwum zdjęć Muranoteka.pl, które prezentuje Stacja Muranów, porozmawialiśmy z Dariuszem Czają i Wiesławem Juszczakiem - autorami książki "Ruiny czasu. Rozmowy o twórczości" - a Mariusz Szczygieł opowiedział o swoim kolejnym ulubionym miejscu.

***

Tytuł audycji: Wybieram Dwójkę

Prowadzi: Kuba Kukla

Data emisji: 21.06.2017

Godzina emisji: 16.00

mz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ewa Szumańska: życie można wyreżyserować

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2016 13:00
– Nigdy nie bawiło mnie robienie kariery. To dla mnie mniej ważne, niż życie, które mam dane i które chcę przeżyć ciekawie – mówiła w archiwalnym nagraniu znakomita dziennikarka radiowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak outsider z Kalisza przedłużał innym życie

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2016 10:40
- Postaci, które tworzę, żyją do dziś – powiedział w dwójkowym nagraniu Tomasz Machciński, perfomer i fotograf z Kalisza.
rozwiń zwiń