REKLAMA

Sylwester z radiową Dwójką - bawimy się do siódmej rano!

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2022 21:00
Kończący się 2022 rok pożegnamy w Dwójce w specjalnej nocnej audycji sylwestrowej, którą rozpoczniemy o 22.00 (nagromadzenie "dwójek" nieprzypadkowe).
Zapraszamy do wspólnej sylwestrowej zabawy
Zapraszamy do wspólnej sylwestrowej zabawyFoto: Shutterstock/Corri Seizinger

<<< Audycji można słuchać na antenie Dwójki oraz TUTAJ >>>

Nie zabraknie nawiązań do kończącego się jubileuszu 85-lecia Programu 2 Polskiego Radia, w tym muzyki zawartej na urodzinowym winylu wydanym w tym miesiącu.

O całonocną dawkę sylwestrowych utworów zadbają Andrzej Zieliński i Roch Siciński, którzy tak zapowiadają to muzyczne spotkanie: "Program rozpoczniemy od muzyki jazzowej, którą na co dzień zajmujemy się na dwójkowej antenie, ale tym razem będzie to tylko punkt wyjścia do dziewięciogodzinnej podróży przez różne gatunki. Funk, neo soul, disco, R&B, muzyka popularna, elektroniczna, rockowa... Mianownik stylistyczny jest jeden - to będzie muzyka, z którą tanecznym krokiem wejdziemy w rok 2023."

Przed audycją Andrzeja Zielińskiego i Rocha Sicińskiego od godz. 20.00 do 22.00 "Muzyczną rozgrzewkę" poprowadzi Magdalena Łoś. W programie "Bernstein Meets Beethoven" - koncert Orkiestry Kameralnej w Zurychu pod dyr. Daniela Hope na Gstaad Menuhin Festival (Saanen, 23.07.2022).

Sylwestrowa zabawa na antenie Dwójki potrwa do godziny 7.00... w Nowy Rok.


Zobacz więcej na temat: sylwester zabawa
Czytaj także

Sylwestrowe tradycje - jak wita się nowy rok na świecie?

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2022 12:03
Sylwester tuż! W Czwórce sprawdzamy, jak spędzą go mieszkańcy naszego globu i jakie tradycje z nim się wiążą.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nie wszyscy jadą do Zakopanego: jak i gdzie Polacy przywitają nowy rok?

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2022 19:30
Tradycyjnie od lat Zakopane jest najpopularniejszym miejscem, gdzie Polacy chętnie spędzają sylwestra. Jednak coraz chętniej ruszają też w kierunku dokładnie przeciwnym, czyli nad morze. A tam czeka równie dużo atrakcji.
rozwiń zwiń