Polskie Radio
Section05
Czesław Michniewicz

Polacy po pierwszym treningu. Zabrakło pięciu piłkarzy

Reprezentanci Polski, przygotowujący się do czerwcowych meczów Ligi Narodów, przeprowadzili w poniedziałek w Warszawie pierwszy trening. W zajęciach uczestniczyło 33 piłkarzy - z różnych powodów brakowało pięciu. W środę podopieczni Czesława Michniewicza zagrają we Wrocławiu z Walią.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Czesław Michniewicz Liga Narodów Arkadiusz Milik matty cash Sebastian Szymański reprezentacja Walii

"Tam bym go widział". Selekcjoner wybrał "Lewemu" klub

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Czesław Michniewicz zapowiedział, że w pierwszym spotkaniu Ligi Narodów - w środę we Wrocławiu z Walią - wystawi możliwie najsilniejszy skład. - Jeśli będą debiuty, to maksymalnie dwa - dodał. Michniewicz odniósł się także do spekulacji transferowych nt. nowego klubu Roberta Lewandowskiego i jego konfliktu z Bayernem Monachium.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Czesław Michniewicz Liga Narodów reprezentacja Walii Robert Lewandowski Bayern Monachium Liverpool FC

Robert Lewandowski: moja przygoda z Bayernem dobiegła końca

Już w środę 1 czerwca reprezentację Polski prowadzona przez Czesława Michniewicza czeka mecz Ligi Narodów z Walią. W poniedziałek odbyła się konferencja prasowa z udziałem selekcjonera oraz Roberta Lewandowskiego. - Wierzę, że Bayern nie zatrzyma mnie tylko dlatego, że może - powiedział kapitan Biało-Czerwonych.
Zobacz więcej na temat:  Liga Narodów reprezentacja Polski reprezentacja Walii Piłka nożna SPORT Czesław Michniewicz Robert Lewandowski Bundesliga Bayern Monachium

Gabriel Slonina w reprezentacji Polski? Młody bramkarz podjął decyzję

Bramkarz Chicago Fire Gabriel Slonina wydał oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym poinformował, że zdecydował się na reprezentowanie barw Stanów Zjednoczonych. Selekcjoner polskiej reprezentacji Czesław Michniewicz zaprosił wcześniej 18-letniego bramkarza na zgrupowanie Biało-Czerwonych. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski reprezentacja USA MLS Czesław Michniewicz

MLS: Polacy strzelają, Michniewicz się przygląda. Gole Buksy i Klimali

Adam Buksa, zdobywając gola w piłkarskiej lidze MLS dla New England Revolution, walnie przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny nad Interem Miami (2:0). Było to trzecie trafienie Polaka w sezonie. Dwie bramki dla New York Red Bulls zdobył natomiast Patryk Klimala, a jego drużyna pokonała na wyjeździe Chicago Fire (2:1). 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna MLS reprezentacja Polski Czesław Michniewicz