Polskie Radio
Section05
Fernando Santos

Ronaldo wbił szpilkę Santosowi. "Zmiany są konieczne"

Reprezentacja Portugalii od czwartkowego meczu z Liechtensteinem rozpocznie walkę o awans do finałów mistrzostw Europy 2024. Gwiazdor portugalskiej kadry Cristiano Ronaldo zdecydował się porównać nowego selekcjonera Roberto Martineza z poprzednim - Fernando Santosem, który obecnie prowadzi reprezentację Polski.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski reprezentacja Portugalii Fernando Santos cristiano ronaldo

Selekcjoner wprowadza nowe porządki. Kibice zobaczą mniej

Fernando Santos postanowił ograniczyć udział kamer w życiu reprezentacji Polski. Jak donosi rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski, selekcjoner zabronił operatorom kanału Łączy Nas Piłka nagrywania ujęć z szatni i reprezentacyjnego autobusu. Szkoleniowiec wprowadził także szereg drobnych zmian, które mają pomóc przywrócić motywację i dyscyplinę w kadrze.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Fernando Santos reprezentacja Polski Euro 2024 PZPN

TYLKO U NAS Nieprzespane noce Fernando Santosa? "Mamy poważny problem"

Piłkarska reprezentacja Polski przygotowuje się w Warszawie do meczów eliminacji mistrzostw Europy z Czechami i Albanią. Podczas swojego pierwszego zgrupowania selekcjoner Fernando Santos musi zmierzyć się z problemami kadrowymi. O kłopotach szkoleniowca w rozmowie z Polskim Radiem mówi były bramkarz reprezentacji Polski Adam Matysek.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski Fernando Santos

Santos reaguje. Wysłał dodatkowe powołanie do kadry!

Fernando Santos szybko reaguje na problemy zdrowotne w reprezentacji. Selekcjoner wysłał dodatkowe powołanie do kadry - kontuzji doznał Jan Bednarek, nie w pełni sił jest Kamil Piątkowski. Rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski zdradził, że portugalski trener zdecydował się powołać dodatkowego stopera. Będzie nim Bartosz Salamon z Lecha Poznań.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 Fernando Santos Ben Lederman

Glik i Krychowiak skreśleni z kadry! Santos wskazał powód

Fernando Santos ogłosił powołania do reprezentacji Polski na mecze eliminacji Euro 2024 z Czechami i Albanią. W kadrze zabrakło Kamila Glika i Grzegorza Krychowiaka. - W moim przypadku nikt nie jest powoływany z powodu PESEL-u. Nie biorę pod uwagę wieku - stwierdził selekcjoner kadry podczas konferencji prasowej na PGE Narodowym.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Fernando Santos reprezentacja Polski Euro 2024 reprezentacja Czech reprezentacja Albanii kamil glik Grzegorz Krychowiak

Sensacyjne powołania Santosa! Wielcy nieobecni i debiutant

W trakcie piątkowej konferencji prasowej na PGE Narodowym selekcjoner reprezentacji Polski Fernando Santos ogłosił listę 25 piłkarzy powołanych na mecze eliminacji Euro 2024 z Czechami i Albanią. W kadrze zabrakło Kamila Glika i Grzegorza Krychowiaka. Jest natomiast Ben Lederman z Rakowa Częstochowa.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Fernando Santos reprezentacja Polski Euro 2024 reprezentacja Czech reprezentacja Albanii kamil glik Grzegorz Krychowiak Ben Lederman

Polak wróci do kadry? "Jestem za stary na takie dramaty"

W piątek o godz. 12.00 poznamy listę powołanych przez Fernando Santosa do reprezentacji Polski na marcowe mecze eliminacyjne Euro 2024 z Czechami i Albanią. - Mam nadzieję, że nowy trener nie obrazi się na mnie tak jak poprzedni - powiedział w rozmowie z "WP SportoweFakty" Mateusz Klich, który nie miał miejsca w kadrze prowadzonej przez Czesława Michniewicza.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Fernando Santos reprezentacja Polski mateusz klich Euro 2024

TYLKO U NAS W piątek pierwsze powołania Santosa. Na kogo postawi trener?

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Fernando Santos ogłosi w piątek listę zawodników powołanych na zgrupowanie przed meczami eliminacji przyszłorocznych mistrzostw Europy z Czechami i Albanią. Będą to pierwsze powołania Portugalczyka od momentu objęcia przez niego kadry w styczniu tego roku. O szczegółach w rozmowie z Polskim Radiem opowiedział rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 PZPN Fernando Santos