X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Marek Mierzwiak

"Polskie piekło w Rybniku "

sceny rodzajowe z życia partyjnego na prowincji. W Rybniku prawica walczy z prawicą. Ludzie, którzy wyrośli z tego samego pnia bardziej nienawidzą siebie niż postkomunistów. Nawzajem zarzucają sobie współpracę ze Służbą Bezpieczeństwa i agenturalność, współpracę z SLD i brak chęci w dojściu do porozumienia. Autor cierpliwie wysłuchał dwóch stron - Przedstawicieli Ruchu Rozwoju Rybnika, którzy 8 lat rządzili tym miastem, a teraz nie mogą dogadać się z radnymi AWS-u i obecnego prezydenta, który wywodzi się właśnie z AWS-u i który zarzuty o spisek z SLD o agenturalność i powiązania z SB kierowane pod swoim adresem stanowczo odrzuca. Czy w Rybniku faktycznie rządzi SLD przy pomocy SOLIDARNOŚCI, czy dojdzie do jakiegoś konsensusu między samorządowcami? Czy jest to walka o idee czy o stołki? Co sądzą o tym zwykli ludzie ? Próba odpowiedzi na te pytania w audycji Marka Mierzwiaka.
Zobacz więcej na temat:  Marek Mierzwiak pieczeń POLSKA