Polskie Radio
Section05
Michael Mann

"Gorączka 2": Robert De Niro i Al Pacino na pewno nie zagrają. W zamian Adam Driver i Timothée Chalamet?

Informacja, że Michael Mann pracuje nad "Gorączką 2" zelektryzowała świat kina. Pierwsza "Gorączka" chociaż na początku nie biła rekordów popularności, koniec końców okazała się wielkim hitem i uznawana jest za jeden z najlepszych filmów tego reżysera. Dlatego z planowaną produkcją, której premiera planowana jest na 2025 rok, związane są ogromne oczekiwania i jedno podstawowe pytanie: kto zagra głównych bohaterów? Już wiadomo, że zarówno Robert De Niro, jak Al Pacino na ekranie się nie pojawią.
Zobacz więcej na temat:  KULTURA FILM gorączka Robert De Niro Al Pacino Adam Driver Austin Butler Timothée Chalamet Val Kilmer Dawid Muszyński Trójka

"Ferrari". Eric Messerschmidt: ważna była autentyczność, chcieliśmy pokazać szczerze wyścigi rajdowe

- Nie korzystaliśmy z greenscreenów, z żadnych trików kamerowych, które by pokazywały, że samochody pędzą szybciej, niż naprawdę jechały. Założenie było takie, by pokazać wyścigi jak najpełniej, jak najautentyczniej. By przekazać te emocje widzom - powiedział w radiowej Jedynce amerykański operator filmowy Erik Messerschmidt, autor zdjęć do biograficznego filmu "Ferrari" w reżyserii Michaela Manna.
Zobacz więcej na temat:  Martyna Podolska ferrari FILM kino KULTURA EnergaCAMERIMAGE

Adam Driver zastąpi Roberta De Niro w sequelu wielkiego hitu! Kto zastąpi Ala Pacino?

W połowie lat 90. wielkim przebojem okazała się sensacyjna "Gorączka" w reżyserii Michaela Manna z Alem Pacino i Robertem De Niro w rolach głównych. Dziś świat filmowy zelektryzowała informacja, że trwają prace nad "Gorączką 2". I natychmiast pojawiło się pytanie: kto zastąpi dwóch wielkich aktorów?
Zobacz więcej na temat:  KULTURA FILM Robert De_Niro Al Pacino Katarzyna Cygler Trójka Adam Driver