X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Martin Scorsese

"Martin Scorsese kwestionuje misyjność Kościoła"

– Scorsese kwestionuje misyjność Kościoła – powiedział Marek Horodniczy, dziennikarz i publicysta. Martin Scorsese wraca na ekrany kin z filmem o prześladowaniach katolików w XVII-wiecznej Japonii. Czy obraz "Milczenie" jest wyrazem wielkiego nawrócenia reżysera czy przewrotną krytyką Kościoła? O najnowszej produkcji amerykańskiego reżysera w audycji "Życie z duszą czy bez" ze swoim gościem rozmawiał Filip Memches.
Zobacz więcej na temat:  Martin Scorsese kino

Wszystkie odcienie twórczości Martina Scorsese

Określany mianem wirtuoza stylu. Wiele jego filmów cechuje przemoc i okrucieństwo, ale także dynamika narracji i wyszukana muzyka. Jakim artystą i jakim człowiekiem jest Martin Scorsese? Na co zwraca największą uwagę w swoich dziełach? Między innymi na te pytania odpowiedzieli goście "Rozpruwacza kulturalnego". W audycji także omówienie "Milczenia" - najnowszego filmu amerykańskiego twórcy.
Zobacz więcej na temat:  Martin Scorsese kino reżyser

Trzecia, absolutnie rekordowa licytacja za nami!

Podczas trzeciej licytacji zebraliśmy dzięki Państwu ponad 162 tys. zł. Dodatkowo z smsów uzyskaliśmy ponad 107 tys. zł. Cały dochód z prowadzonej przez Kubę Strzyczkowskiego aukcji przeznaczony będzie na charytatywną akcję "Święta bez granic 2015", w ramach której wspieramy podopiecznych Fundacji "KOOCHAM".
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Smolik Ennio Morricone faith no more L.U.C Martin Scorsese Święta bez granic Trójka Wisława Szymborska