X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Rafał Wójcikowski

Wątpliwości ws. okoliczności śmierci Rafała Wójcikowskiego

„Prokuratura nie jest w stanie wykluczyć udziału osób trzecich w spowodowaniu wypadku posła Kukiz’15 Rafała Wójcikowskiego” - ustalił tygodnik Wprost. Tymczasem 1 marca łódzka prokuratura okręgowa zakończyła śledztwo ws. wypadku drogowego, w którym zginął Rafał Wójcikowski. O sprawie mówił w Polskim Radiu 24 poseł Kukiz’15, prawnik Tomasz Rzymkowski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Rafał Wójcikowski Tomasz Rzymkowski POLSKA Kukiz'15 wypadek

Sprawa śmierci posła Wójcikowskiego. Wyjaśnienia

Prokuratura Krajowa podkreśla, że według biegłych, stan techniczny pojazdu, którym kierował Rafał Wójcikowski, nie miał żadnego związku ze śmiertelnym wypadkiem posła. Parlamentarzysta Kukiz'15 zginął 19 stycznia na drodze krajowej S8. – Kontrowersje wokół sprawy nie dotyczą tylko kwestii sprawności hamulców – mówiła w Gorącym Temacie Anna Maria Siarkowska z Republikanów, była polityk Kukiz’15. Sprawę komentował też Marcin Dobski z Rzeczpospolitej, autor artykułu.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Rafał Wójcikowski Kukiz'15