Polskie Radio
Section05
prokuratura

Tragiczny wypadek na A1. Nowe oświadczenie policji i apel o nierozpowszechnianie fałszywych informacji

"Wbrew fałszywym informacjom, które krążą w internecie, kierowcą BMW nie był funkcjonariusz policji czy też syn funkcjonariusza jakiejkolwiek służby. Nie był to również polityk czy inna osoba zajmująca stanowisko publiczne. Działamy w sposób transparentny" - podała w najnowszym komunikacie łódzka policja.
Zobacz więcej na temat:  wypadek policja polska prokuratura śmierć POLSKA służby i bezpieczeństwo

Śmierć rodziny w wypadku na A1. Jest decyzja prokuratury ws. kierowcy bmw

Kierowca bmw, który brał udział wypadku na autostradzie A1 w Sierosławie pod Piotrkowem Trybunalskim, w którym zginęła trzyosobowa rodzina, będzie miał postawione zarzuty. - Prokurator w oparciu o wstępną opinię biegłego będzie stawiał zarzuty podejrzanemu - podkreślił prokurator generalny, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wypadek prokuratura Zbigniew Ziobro służby i bezpieczeństwo

Rozbito międzynarodowy gang przemycający broń. Jest akt oskarżenia w polsko-szwedzkim śledztwie

Jest akt oskarżenia przeciwko 4 osobom w śledztwie dotyczącym międzynarodowej zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się przemytem broni. Dokumenty skierował do Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu Podkarpacki Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Rzeszowie. Śledztwo było prowadzone wspólnie z Centralnym Biurem Śledczym Policji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA CBŚP policja przestępczość narkotyki broń prokuratura Prokuratura Krajowa

Naruszenie nietykalności i znieważenie policjantki. "Babcia Kasia" odpowie za agresję podczas Marszu Niepodległości

Do warszawskiego sądu rejonowego prokuratura skierowała kolejny akt oskarżenia przeciwko Katarzynie A., znanej jako "Babcia Kasia". Aktywistka została oskarżona o naruszenie nietykalności i znieważenie policjantki podczas zeszłorocznego Marszu Niepodległości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA sądownictwo Marsz Niepodległości prokuratura regiony mazowieckie Warszawa