Polskie Radio
Section05
Kukiz'15

Kukiz o dymisji Beaty Szydło: wyszła z tego z godnością

- Jeżeli Mateusz Morawiecki będzie mówił w swoim expose o obniżeniu podatków, o kwocie wolnej, o klasie średniej to w sposób szczególny będę się przypatrywał jego propozycjom. Jednak jak na razie, przez dwa lata kiedy jest wicepremierem, nie obniżono, a wręcz podniesiono podatki, centralizuje się państwo, nie obniża ZUS. Nie wygląda to więc dobrze – powiedział w audycji 24 Pytania Paweł Kukiz z Kukiz’15.
Zobacz więcej na temat:  Paweł Kukiz Kukiz'15 Mateusz Morawiecki Beata Szydło rekonstrukcja rządu rząd Beaty Szydło POLSKA

Zmiana premiera? "Wszystko wskazuje, że na Morawieckiego"

W czwartek przed południem ma się odbyć pilne spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z premier Beatą Szydło i prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. - Szykuje się zmiana prezesa Rady Ministrów. Wszystko wskazuje, że na Mateusza Morawieckiego – powiedział w audycji 24 Pytania Tomasz Rzymkowski z Kukiz’15.
Zobacz więcej na temat:  rekonstrukcja rządu Mateusz Morawiecki Beata Szydło Jarosław Kaczyński Andrzej Duda rząd Beaty Szydło Tomasz Rzymkowski Kukiz'15 Prawo i Sprawiedliwość

Korupcja w krakowskich sądach. "Najciemniej pod latarnią"

- Okazuje się, że najciemniej jest pod latarnią. W miejscu, gdzie spodziewamy się rzetelności, sprawiedliwości, właściwego nadzoru nad wydawaniem publicznych pieniędzy, okazuje się, że pieniądze są wydawane w sposób przestępczy – powiedział w Rozmowie Polskiego Radia 24 Zbigniew Gryglas (Porozumienie). Gośćmi audycji byli także rzecznik ministerstwa sprawiedliwości Jan Kanthak i Jarosław Sachajko z Kukiz’15.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Zbigniew Ziobro Kukiz'15 CBA Adrian Klarenbach POLSKA