Podbeskidzie spada z Ekstraklasy. Zacięta walka o awans w Fortuna 1 Lidze

W Ekstraklasie wszystko jest już jasne - z ligą pożegnał się zespół Podbeskidzia Bielsko-Biała. Tymczasem w Fortuna 1 Lidze trwa walka o grę w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Jednym z murowanych kandydatów jest Bruk-Bet Termalica Nieciesza. Kto jeszcze może awansować do Ekstraklasy?
Zobacz więcej na temat:  1. liga Termalica Nieciecza SPORT Piłka nożna Ekstraklasa Podbeskidzie Bielsko-Biała Radomiak Górnik Łęczna Arka Gdynia

Śląsk wygrywa. Prezes Bruk-Bet oskarża: to piłkarski poker

Piłkarze Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrali ze Śląskiem Wrocław 1:2 (1:2) w meczu grupy spadkowej 31. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Wynik w 23. minucie z rzutu karnego otworzył napastnik Śląska Marcin Robak. Wyrównał w 26. minucie Samuel Stefanik, a decydującą bramkę w 39. minucie, również z rzutu karnego, zdobył ponownie Marcin Robak.
Zobacz więcej na temat:  Ekstraklasa SPORT śląsk wrocław Termalica Nieciecza