Polskie Radio
Section05
Billie Eilish

Paul McCartney i Billie Eilish wesprą Ukrainę w amerykańskiej telewizji

Paul McCartney, Sheryl Crow i Billie Eilish znajdą się wśród gwiazd programu amerykańskiej sieci telewizyjnej NBC, pod tytułem "Ukraine: Answering the Call". Show, które zostanie pokazane na żywo w niedzielę 3 lipca, ma przybliżyć Amerykanom sytuację na Ukrainie i pomóc zebrać fundusze na pomoc mieszkańcom ogarniętego wojną kraju.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp W POLSKIM RADIU Paul McCartney Billie Eilish

Foo Fighters i John Mayer z nagrodami MTV Video Music Awards 2021

Lil Nas X, Olivia Rodrigo, BTS, Billie Eilish i Justin Bieber – to artyści najhojniej obdarowani podczas ceremonii wręczenia tegorocznych nagród MTV Video Music Awards, która odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek w Nowym Jorku. Wśród rockmanów ze statuetek cieszyli się John Mayer i zespół Foo Fighters.
Zobacz więcej na temat:  MTV Video Music Awards MUZYKA muzyka hp Billie Eilish Justin Bieber W POLSKIM RADIU

Muzyczni krezusi czasów pandemii

Mimo że ogłoszona w 2020 roku pandemia koronawirusa na wiele miesięcy zamroziła rynek koncertowy, są artyści, którzy zarobili w ubiegłym roku miliony dolarów. Listę krezusów, ogłoszoną niedawno przez magazyn "Billboard", otwiera Taylor Swift, a w czołowej "10" są jeszcze m.in. Celine Dion, Billie Eilish oraz zespoły The Beatles, The Eagles i Queen.
Zobacz więcej na temat:  Taylor Swift Post Malone celine dion eagles Billie Eilish Drake Queen The Beatles Ed Sheeran MUZYKA muzyka hp W POLSKIM RADIU

Shakira, Britney, Aretha… Nastoletnie debiuty gwiazd muzyki

24 czerwca mija równo 30 lat od fonograficznego debiutu Shakiry. Przyszła megagwiazda muzyki pop miała wówczas ledwie 14 lat. Kolumbijka nie była jedyną sławną wokalistką, która zaczynała w tak młodym wieku, ale tylko nieliczne jej koleżanki po fachu zdołały tak długo utrzymać się na szczycie.
Zobacz więcej na temat:  Shakira britney spears Alanis Morissette Aretha Franklin katy perry Billie Eilish MUZYKA muzyka hp W POLSKIM RADIU