Polskie Radio
Section05
kacper kozłowski

Są wielkie powroty do kadry! Santos ogłosił powołania

Selekcjoner Fernando Santos ogłosił powołania do reprezentacji Polski na wrześniowe mecze eliminacji Euro 2024 z Wyspami Owczymi i Albanią.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Fernando Santos reprezentacja Polski Euro 2024 Bartłomiej Drągowski Łukasz Skorupski wojciech szczęsny matty cash Jan Bednarek Jakub Kiwior kacper kozłowski Grzegorz Krychowiak Sebastian Szymański Piotr Zieliński kamil grosicki Jakub Kamiński Nicola Zalewski Robert Lewandowski Arkadiusz Milik Karol Świderski

Debiutancki gol Polaka w Eredivisie! Asysta kadrowicza

Bartosz Białek zdobył bramkę dla Vitesse Arnhem w zremisowanym 1:1 meczu 7. kolejki holenderskiej Eredivisie z FC Volendam. Polski napastnik ustalił w 48. minucie wynik spotkania, wykorzystując podanie Kacpra Kozłowskiego. To jego pierwszy gol w tym sezonie w rozgrywkach Eredivisie. Białek grał do 85. minuty, a Kozłowski zszedł z boiska czternaście minut wcześniej.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna SPORT kacper kozłowski

ANALIZA Krzysztof Piątek ponownie królem transferowej zimy?

Piłkarskie okienko transferowe przekroczyło półmetek, ale największe nazwiska wciąż przewijają się w nim jedynie w kontekście spekulacji. Być może to oszczędności związane z pandemią, a może najbogatsze europejskie kluby wciąż mają w pamięci wielkie wpadki jakimi kończyły się rekordowe transakcje zawierane zimą.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna SPORT kacper kozłowski Krzysztof Piątek matty cash fernando torres fc barcelona Liverpool FC newcastle united