Polskie Radio
Section05

sporty motorowe

TYLKO U NAS Sobiesław Zasada w Rajdzie Safari udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych. "Coś niesamowitego"

91-letni Sobiesław Zasada, mimo że zabrakło mu zaledwie... 3 km do mety Rajdu Safari, pobił rekord świata i pokazał, że nie ma rzeczy niemożliwych. - Wielki szacunek dla pana Zasady [...] Ja na pewno nie widzę się na jego miejscu za 50 lat - mówił rajdowy mistrz świata Sebastien Ogier, zwycięzca rywalizacji w Kenii. 
Zobacz więcej na temat:  Moto sport SPORT Rajdy samochodowe

PGE Ekstraliga: pewne zwycięstwo Betard Sparty z Motorem Lublin. Wrocławianie wciąż liderami rozgrywek

Betard Sparta Wrocław wygrała z Motorem Lublin 51:39 w meczu 10. kolejki żużlowej PGE Ekstraligi. Najwięcej punktów dla zwycięzców zdobył Maciej Janowski - 13, a dla pokonanych Rosjanin Grigorij Łaguta - 11. Punkt bonusowy za triumf w dwumeczu przypadł lublinianom (91:89).
Zobacz więcej na temat:  Sparta Wrocław Motor Lublin SPORT żużel Moto sport Ekstraliga Maciej Janowski

PGE Ekstraliga: sensacji nie było. Apator Toruń przegrał u siebie z mistrzem Polski Unią Leszno

eWinner Apator Toruń przegrał z Fogo Unią Leszno 41:49 w meczu 10. kolejki żużlowej PGE Ekstraligi. Gości poprowadził do zwycięstwa Piotr Pawlicki, który zapisał na swoim koncie 13 punktów. Po dziewięć punktów dla gospodarzy zdobyli Paweł Przedpełski, Australijczyk Jack Holder, Adrian Miedziński i Anglik Robert Lambert. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Unii 47:43 i to do zespołu z Leszna powędrował punkt bonusowy.
Zobacz więcej na temat:  Ekstraliga KS Toruń unia leszno Moto sport żużel SPORT