Polskie Radio
Section05
wisła płock

ZAPOWIEDŹ 23. kolejka Ekstraklasy. Hit w Szczecinie, klasyk w Zabrzu

Mecz piątej w tabeli Pogoni Szczecin z prowadzącym Rakowem Częstochowa zapowiada się jako najciekawsze wydarzenie 23. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. W Zabrzu dojdzie natomiast do klasyka między Górnikiem a Legią Warszawa.
Zobacz więcej na temat:  Ekstraklasa Piłka nożna SPORT Zagłębie Lubin Miedź Legnica Raków Częstochowa Pogoń Szczecin Stal Mielec piast gliwice Lech Poznań Lechia Gdańsk Widzew Łódź warta poznań Korona Kielce wisła płock górnik zabrze Legia Warszawa Jagiellonia Białystok Cracovia śląsk wrocław Radomiak

Ważna wygrana beniaminka! Wisła Płock w kryzysie

Miedź Legnica pokonała Wisłę Płock 2:1w meczu 21. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Goście objęli prowadzenie w 22. minucie po golu Chorwata Marko Kolara. W doliczonym czasie pierwszej połowy z rzutu karnego wyrównał Chilijczyk Angelo Henriquez (45+1'). Zwycięską bramkę dla gospodarzy w 61. minucie zdobył reprezentant Czarnogóry Nemanja Mijusković.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ekstraklasa Miedź Legnica wisła płock Piłka nożna

Kolejka pod okiem Santosa. Kto zaimponuje selekcjonerowi?

Lider Raków Częstochowa piątkowym meczem w Mielcu ze Stalą rozpocznie 20. kolejkę piłkarskiej Ekstraklasy, a wicelider Legia Warszawa - jedyna drużyna z kompletem punktów w tym roku - podejmie w niedzielę Cracovię. To szczególny weekend ligowy, bo już pod okiem selekcjonera Fernando Santosa.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa Cracovia Legia Warszawa Lechia Gdańsk Widzew Łódź wisła płock Lech Poznań Fernando Santos