X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
wybory w Holandii

Wybory w Holandii. Do parlamentu wchodzą nawet najmniejsi

W wyborach 15 marca w 17-milionowej Holandii o 150 mandatów ubiega się 1 114 kandydatów z 28 partii politycznych. W obecnym parlamencie reprezentowanych jest 16, a ponad połowa uczestniczących w wyborach robi to po raz pierwszy. Rozdrobnienie sceny politycznej tworzącej zróżnicowaną mozaikę to specjalność w Holandii, gdzie około 60 tys. głosów przekłada się na mandat.
Zobacz więcej na temat:  wybory w Holandii Europa wybiera ŚWIAT Holandia Europa Wybory w Europie

Holandia stoi u progu wielkiej zmiany? Już jutro wybory

W wyborach parlamentarnych w Holandii 15 marca starcie ideologiczne przebiegnie między lewicową polityczną poprawnością a antyimigracyjnym i antyunijnym nastawieniem Partii na rzecz Wolności ( PVV) Geerta Wildersa. Chodzi o - różnie rozumianą - tożsamość kraju. We wtorek wieczorem odbędzie się finałowa debata liderów głównych ugrupowań.
Zobacz więcej na temat:  wybory w Holandii Holandia Europa ŚWIAT imigranci w Europie islam Europa wybiera Wybory w Europie Geert Wilders