Beata Michniewicz

Sortuj według:

Czytaj u nas

Sukces Trójki do Potęgi Dziękujemy (galeria)

Sukces "Trójki do Potęgi"! Dziękujemy! (galeria)

Tylu gwiazd naraz warszawska Sala Kongresowa dawno już nie widziała. Byli znani i cenieni aktorzy teatralni i telewizyjni, byli muzycy, sportowcy, dziennikarze Trójki, byli też nasi Słuchacze. A wszyscy po to, by biorąc udział w przedstawieniu "Trójka do Potęgi", wesprzeć chore dzieci z Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w Piszkowicach. W sumie, na rzecz małych podopiecznych, udało nam się zebrać 370,5 tys. zł. Serdecznie dziękujemy!

Jak finansować partie polityczne?

Jak finansować partie polityczne?

Do Sejmu trafiły cztery projekty w tej sprawie: PO, SLD, partii Palikota i Solidarnej Polski. Platforma Obywatelska idzie najdalej i chce likwidacji finansowania partii z budżetu.

Co PiS zarzuca ministrowi rolnictwa?

Co PiS zarzuca ministrowi rolnictwa?

W Sejmie oskarżenia wobec ministra rolnictwa Stanisława Kalemby i jego obrona przez rządzącą koalicję PO-PSL. A w studiu Trójki o sytuacji na polskiej wsi rozmawiają Eugeniusz Kłopotek z PSL i Janusz Wojciechowski z PiS.

Śniadanie w Trójce  rok po katastrofie

"Śniadanie w Trójce" rok po katastrofie

Gośćmi Beaty Michniewicz w kwietniu 2011 roku byli uczestnicy "Śniadania w Trójce" z 10 kwietnia roku poprzedniego : Rafał Grupiński, Ryszard Kalisz, Jarosław Kalinowski, Paweł Kowal i Witold Waszczykowski.

13:00 - 16:00SOBOTA Z RADIOWĄ JEDYNKĄSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Reszta świata - aud....
14:10 - 16:00Duża czarna Słuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
15:00 - 18:00Myśliwiecka 3/5/7Słuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
14:00 - 16:00KonturówkaSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: EX Magazine