Natalia Lubrano i jej długa droga do soulu

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2012 13:50
W Miloopie udzielała się wokalnie przez ponad 11 lat. To szmat czasu, dlatego ostatnio wydała płytę solową: bardzo subtelny i neosoulowy krążek pt. „Respect”. W Czwórce Natalia opowiedziała o tym wydarzeniu, ale... nie tylko.
Audio

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Natalia Lubrano przyznała w Czwórce, że jej droga dojrzewania do soulu zahaczała o wiele innych nurtów muzycznych.

– Przechodziłam wiele faz – opowiada Lubrano w Czwórce. – W latach 90. w Polsce modny był rock i na przykład Edyta Bartosiewicz. Potem trochę się to zmieniło za sprawą Kayah. Do soulu więc dojrzałam pod koniec lat 90. Po drodze jedną z inspiracji był m. in. Steve Wonder.
 Jako młoda dziewczyna Lubrano jednak nosiła czarne skórny i ciężkie, wysokie buty, zwane glanami, a sama siebie nazywała „gotką”. Dziś na koncie ma udział w nagraniach ponad 20 krążków muzycznych. – Konto nabiła mi współpraca z hiphopowcami – opowiada wokalistka w studiu Czwórki. – Swego czasu nagrywałam co tydzień i pojawiłam się na płytach takich wykonawców jak m. in. WWO, Endefis, K.A.S.T.A.
Gościem Czwórki była także Małgorzata Rozenek, czyli gospodyni polskiej edycji „Perfekcyjnej Pani Domu”. Kobieta piękna, wykształcona, ambitna, kochająca dzieciaki, dbająca o męża i o dom. Ponieważ, zdaniem wielu, jest najbliżej ideału, warto posłuchać cennych wskazówek, których udzieliła na antenie Czwórki i które może choć trochę pomogą ogarnąć domowy chaos.
Zapraszamy do słuchania audycji „Ex Magazine” co tydzień w soboty od godziny 16. w Czwórce!

Czytaj także

"Chciałam być aktorką teatralną, nie stawiałam na film"

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2012 11:00
W trakcie studiów Daria Widawska grała głównie role "szlachetnych prostytutek", jest tajemnicza, ma dystans do "warszaffki" i unika lansu. – Lubię komplementy, ale wciąż staram się pracować nad sobą – przyznała w Czwórce aktorka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakub Żulczyk: nie mam aspiracji, żeby rządzić światem

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2012 14:50
Jakub Żulczyk znany jest ze swojego ciętego języka i „zdrowego patrzenia na życie”. - Pisząc swoje felietony raz w tygodniu przyjmuję tak betonową dawkę wyziewów polskiej popkultury, że całą resztę tygodnia najchętniej czytałbym dzienniki Gombrowicza – przyznaje znany publicysta w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Simlat: współczuję młodym aktorom

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2012 13:50
- Szkoła aktorska zupełnie nie przygotowuje do spotkania z rzeczywistością, z którą trzeba się zmierzyć po zakończeniu studiów – mówił w Czwórce aktor, którego ostatnio mogliśmy oglądać w filmie "Wymyk".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Olga Bołądź: w aktorstwie niczego nie można być pewnym

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2012 15:50
Jest ambitna, wykształcona i pracowita. Znajomi mówią o niej także "uczciwa" i "lojalna". - A ja nie lubię w sobie zapalczywości i tego, że nigdy nie odpuszczam - zwierza się w Czwórce znana aktorka.
rozwiń zwiń