Sorry Boys w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2011 09:40
- Jeśli możemy mówić o magii muzyki, to właśnie dźwięki wykreowane przez ten zespół czarują i tworzą nowe wszechświaty - mówił Michał Wardzała, szef wytwórni Mystic Production. Sorry Boys wystąpił w czwórkowej audycji "Ministerstwo Dźwięku".
Audio
Sorry Boys na koncercie w Ministerstwie Dźwięku
Sorry Boys na koncercie w "Ministerstwie Dźwięku"Foto: Bartosz Bajerski

Zespół Sorry Boys powstał 2006 roku w Warszawie. Grupa została już doceniona zarówno w Polsce, jak i za granicą. W 2008 roku utwór "Winter" znalazł się na kompilacji Piotra Kaczkowskiego z cyklu minimax pl. Prace nad debiutanckim albumem trwały od lipca 2009 do marca 2010 roku. Utwory zostały zmiksowane przez Piotra Zygo w Izabelin Studio oraz Adama Toczko w Elektra Studio.

W 2009 roku, decyzją kapituły Polskiej Akademii Muzycznej w Londynie (PAM London), Sorry Boys otrzymali nagrodę "Największa Nadzieja 2009" w ramach PAM London Awards. W uzasadnieniu werdyktu czytamy: "Grupa Sorry Boys została laureatem PAM AWARDS, gdyż jesteśmy przekonani, że indywidualny styl muzyczny zespołu w połączeniu z charakterystycznym głosem wokalistki jest kluczem do sukcesu".

Na swoim debiutanckim albumie "Hard Working Classes" zespół Sorry Boys czaruje słuchaczy hipnotyzującymi gitarami, a także zjawiskowym głosem Izy Komoszyńskiej, która jest również autorką wszystkich tekstów i współautorką wszystkich kompozycji. Na płycie zagrała na instrumentach klawiszowych, perkusyjnych oraz na harmonijce ustnej.

- Takie debiuty i takie talenty jak Sorry Boys zdarzają się raz na dekadę. Jeśli możemy mówić o magii muzyki, to właśnie dźwięki wykreowane przez ten zespół czarują i tworzą nowe wszechświaty. Talent wokalny Izy, jej wrażliwość i intensywność przekazywanych emocji zachwycają i wzruszają - Tak podpisanie kontraktu z Sorry Boys komentuje Michał Wardzała, szef wytwórni Mystic Production.

Aby obejrzeć i posłuchać koncertu Sorry Boys w Czwórce, kliknij w ikonę kamery w boksie "Wideo"

KaW/materiały prasowe

Czytaj także

Królowa dancehallu wystąpiła w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2011 11:50
Energetyczny koncert w Ministerstwie Dźwięku zagrała Marika! W Czwórce zdradza, kto jej się ostatnio spodobał.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Piotr Rogucki wystąpił w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2011 15:00
Piotr Rogucki wraz z zespołem stawił się w "Ministerstwie Dźwięku"! Zobaczcie ich ponad czterdziestominutowy koncert!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Starvin Marvin zagrał w Czwórce! (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2011 15:47
Niestandardowy, psychodeliczny rock z solidną dawką nowoczesnej elektroniki w "Ministerstwie Dźwięku" z 29 października - posłuchajcie i zobaczcie!
rozwiń zwiń