"Discover e-volunteering"

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2011 14:05
To jedyny w Polsce i Europie konkurs, którego celem jest nagradzanie i promowanie najciekawszych projektów współpracy organizacji pozarządowych z wolontariuszami niosącymi pomoc poprzez Internet.

Do konkursu wpłynęło 81 zgłoszeń z 19 krajów Unii Europejskiej. Każdy z nich to kopalnia e-wolontariackich pomysłów! Bezpłatne udzielanie porad w Sieci, dzielenie się wiedzą, tworzenie grup wsparcia i samopomocy, prowadzenie radia internetowego, redagowanie portalu, e-dobroczynność – to tylko niektóre spośród wielu sposobów pomagania w Sieci!
Międzynarodowe Jury Konkursu wybrało 9/12 najciekawszych inicjatyw – teraz Wasza kolej! Wejdźcie na stronę  http://www.e-volunteering.eu/competition/, przeczytajcie opisy finalistów i wybierzcie 3 projekty, które według Was są najbardziej wartościowe I zasługują na nagrodę finansową na rozwój swoich projektów.

Pamiętajcie! Głosować możecie codziennie od 14 października do 3 listopada.

Oficjalne ogłoszenie zwycięzców Konkursu ‘Discover e-volunteering’ będzie miało miejsce w grudniu podczas Gali Finałowej w Warszawie.

Nagrody finansowe w wysokości 6000 euro zostały ufundowane przez Fundację Orange z Polski (1st prize), Fondation Orange z Francji (2nd Prize) oraz Intel Technology Poland Ltd (3rd prize).

Konkurs ‘Discover e-volunteering’ został wybrany przez Komisję Europejską na jeden z flagowych projektów Europejskiego Roku Wolontariatu 2011; wpisuje sie również w program polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej. Szczegółowe informacje, Regulamin Konkursu oraz materiały promocyjne znajdują się na stronie: http://www.e-volunteering.eu/competition/.

Czytaj także

"Banksy. Nie ma jak w domu" - książka Steve’a Wrighta

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2011 10:00
Publikacja ta jest połączeniem przewodnika, reportażu i albumu, będącego hołdem dla sztuki Banksy’ego oraz wnikliwym obrazem kontrowersyjnego artysty, określanego często jako znanego z faktu, że nic o nim nie wiadomo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórka poleca: "Krzyk 4"

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2011 11:30
Film już dostępny na DVD i Blu-ray.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejne premiery!

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2011 14:00
Na DVD właśnie ukazały się: film i serial uhonorowane Złotymi Globami i nagrodami Emmy.
rozwiń zwiń