Serial "LUCK" na DVD

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2012 11:49
Galapagos Films, Czwórka Polskie Radio i HBO przedstawiają serial "Luck".

"Luck" to najnowszy serial stworzony przez Davida Milcha, autora doskonałego „Deadwood” i kultowych „Nowojorskich gliniarzy”. Wyprodukowany przez telewizję HBO cykl, w którym obok gwiazd takich jak Dustin Hoffman i Nick Nolte wystąpiła Polska aktorka Weronika Rosati, debiutuje właśnie na DVD.

"Luck" przenosi widzów za kulisy wyścigów konnych, do świata, w którym wielkie pieniądze, hazard i brutalna rywalizacja są codziennością. Sześćdziesięcioletni Chester „Ace” Bernstein (Dustin Hoffman) po trzech latach spędzonych w więzieniu właśnie wyszedł na wolność. Przyświeca mu śmiały plan zemsty na tych, którzy wpakowali go za kratki. Intrygi, wyścigi, piękne kobiety, lojalność i honor – wszystko to znajdziecie w jednej z najlepiej zagranych produkcji serialowej ostatnich lat.

Serial "Luck" ma również znaczący polski akcent. W rolę Naomi – pięknej i tajemniczej kobiety z powodzeniem wcieliła się Weronika Rosati – polska aktorka znana doskonale m.in. z ról w głośnym dramacie policyjnym "Pitbull" Patryka Vegi.

>>>POSŁUCHAJ WYWIADU Z WERONIKĄ ROSATI <<<

---

"Luck" to opowieść o wielkich namiętnościach i jeszcze większych pieniądzach rozgrywająca się w świecie wyścigów konnych. Serial został stworzony przez Davida Milcha („Deadwood”), a wyprodukowany m.in. przez autora „Ostatniego Mohikanina” i „Gorączki” Michaela Manna (który wyreżyserował również odcinek pilotażowy) oraz dwukrotnego laureata Oscara® Dustina Hoffmana, który zagrał w nim również główną rolę.

Obok Hoffmana w obsadzie „Luck” znaleźli się Dennis Farina (gwiazda serialu „Crime Story” oraz komedii „Dorwać małego”), nominowany do trzech Oscarów® Nick Nolte („Prywatne piekło”, „Książę przypływów”), nominowana do trzech Oscarów® Joan Allen („Ukryta prawda”), nominowany do Złotego Globu Michael Gambon (cykl filmów o przygodach Harry’ego Pottera, w którym wcielił się w postać Albusa Dumbledore’a), John Ortiz („Szybko i wściekle”), Richard Kind („Poważny człowiek”), Kevin Dunn (trylogia „Transformers”) oraz polska gwiazda Weronika Rosati („Pitbull”, „Largo Winch 2: Spisek”).

WYDANIE DVD
Na płytach obok filmu w polskiej wersji językowej znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
•    ZAPROSZENIE NA PLAN SERIALU – Spojrzenie zza kulis filmu na produkcję serialu Luck, zawiera wywiady z obsadą i twórcami.
•    DZIEŃ NA WYŚCIGACH – Członkowie obsady Richard Kind, Kerry Condon, Tom Payne oraz Ritchie Coster po wizycie na torze Santa Anita dyskutują na temat serii i wyścigów konnych.
•    ŻYCIE NA TORZE – Przybliżenie kultury wyścigów konnych w wywiadach z obsadą i twórcami.
•    KOMENTARZE – Trzy komentarze z udziałem twórcy/producenta wykonawczego Davida Milcha, producenta wykonawczego Michaela Manna, producenta/aktora Dustina Hoffmana oraz reżyser Mimi Leder.

Czytaj także

Sezon na seriale

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2012 08:00
Czwórka poleca najnowsze serialowe produkcje na DVD!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Atlas Chmur" - jedna ze Stu Książek Dekady

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2012 13:00
Polecamy nominowany do Nagrody Bookera bestseller - "Atlas Chmur" Davida Mitchella.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Szepty" - nie zagłuszy ich Twój KRZYK

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2012 13:20
Czwórka poleca niesamowity thriller na DVD!
rozwiń zwiń