Możliwości pracy w Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2012 07:15
Sprawdź jak możesz znaleźć zatrudnienie w instytucjach europejskich... Podpowiadamy najciekawsze rozwiązania
Audio

Odkąd w 2002 roku zaczął funkcjonować Europejski Urząd Doboru Kadr, rozpoczęto prace nad unowocześnieniem i harmonizacją systemu rekrutacji pracowników do administracji europejskiej.  O tym, jak znaleźć pracę w instytucjach UE opowiada m.in. Jan Jęczmyk – student, który jest Unijnym Ambasadorem Kariery i jego zadaniem jest informowanie studentów o możliwościach pracy w Unii.

Rozmawiamy też o Pokojowej Nagrodzie Nobla, którą w tym roku otrzymała Unia Europejska – kontrowersje i głosy krytyczne na temat tego wyboru nie cichną.

Zapraszamy do wysłuchania załączonego "Śniadania Europejskiego".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Te pieniądze czekają na każdego!

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2012 21:00
By sięgnąć po pieniądze z Unii Europejskiej wystarczy mieć dobry pomysł i złożyć odpowiedni wniosek. W "Śniadaniu europejskim" doradzaliśmy jak skorzystać z tej pomocy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stopem przez Europę!

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2012 19:30
Żeby w pełni cieszyć się wakacjami, zanim wyruszymy na podbój Europy warto zadbać o kilka istotnych szczegółów. Gdzie spać, jak się ubezpieczyć i dlaczego warto podróżować autostopem - dowiesz się słuchając "Śniadania europejskiego".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Imigranci jak kukułcze jaja

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2012 11:54
Fale nielegalnych uchodźców na południu Europy to jeden z największych problemów ostatnich lat. Czy uszczelnienie granic zewnętrznych Unii jest dobrą metodą obrony? Posłuchaj dyskusji w "Śniadaniu Europejskim".
rozwiń zwiń