Sepultura i Crowbar w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2010 16:47
Zespoły wystąpią 21 i 22 kwietnia odpowiednio w Krakowie i Warszawie.

 

21 i 22 kwietnia na dwóch koncertach w Polsce wystąpi żywa legenda thrashu – brazylijski zespół Sepultura. Jako gość specjalny w trasę z Sepulturą wyruszyła grupa Crowbar.

Sepultura to zespół, którego zasług dla rozwoju mocnej muzyki nie sposób przecenić. Jej płyty sprzedały się w milionach egzemplarzy, a takie tytuły jak „Chaos AD”, „Arise” czy „Roots” to już klasyka gatunku. Sepultura przyjeżdża do Polski w dwóch celach – po pierwsze, promować swój ostatni, bardzo udany krążek „A-lex”, po drugie – udowodnić niedowiarkom, że mimo zmian w składzie jest wciąż w elicie światowego mocnego grania.

Crowbar klasą muzyczną nie ustępuje Sepulturze. Po ponad 10 latach Kirk Windstein (grający także z Philem Anselmo z Pantery w Down czy z Jastą w Kingdom Of Sorrow) i spółka ponownie zagrają w Polsce. Przyjazd chłopaków do Europy jest sporą niespodzianką i wydarzeniem, ponieważ każdy z muzyków zaangażowany był od dawna w różne poboczne projekty i wydawało się, że trasa Crowbar jest czymś niemożliwym. Tym czasem pionierzy i ojcowie sludge metalu ruszyli w trasę i to do tego z Sepulturą. Tym bardziej więc warto ich zobaczyć i posłuchać. Nie wiadomo, kiedy i czy kiedykolwiek wyruszą w kolejną trasę poza USA.

Rozkład jazdy:

21 kwietnia 2010 (środa)
klub Studio – ul. Budryka 4, Kraków

22 kwietnia 2010 (czwartek)
klub Progresja – ul. Kaliskiego 15a, Warszawa

Bilety: w przedsprzedaży 80zł, w dniu koncertu 100zł

Czytaj także

Kevin Costner nie zaśpiewa w Polsce. Zwrot biletów

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2010 20:53
Koncert Kevina Costnera, który 20 marca miał wystąpić w Gdyni wraz z rockowym zespołem Modern West, został odwołany. Amerykański aktor i reżyser po raz pierwszy miał zaprezentować się w Polsce w roli muzyka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marika w Hard Rock Cafe

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2010 09:42
Artystka promuje swój najnowszy krążek zatytułowany "Put Your Shoes On/Off".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kumka Olik na żywo w "Euro Scenie"

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2010 11:33
Słuchaj i oglądaj - w sobotę 24 lipca o 15:00.
rozwiń zwiń