Czwórka na rzecz hip-hopu

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2011 13:52
W audycji "Cztery:Gramy!" rusza specjalny cykl poświęcony dwóm festiwalom: Hip-Hop Arenie oraz Mazury Hip-Hop Festiwal. Wydarzeniom patronuje Czwórka!

Już dziś na antenie Czwórki w audycji "Cztery:Gramy!" rusza specjalny cykl poświęcony dwóm festiwalom: Hip-Hop Arenie (pierwszej edycji Międzynarodowego Festiwalu Kultury Hip-Hop w Łodzi) oraz X jubileuszowej edycji Mazury Hip-Hop Festiwal. Imprezy poleca Czwórka!

30-minutowego cyklu będziecie mogli posłuchać i zobaczyć w każdy wtorek o 20:15 w audycji "Cztery:Gramy!".

W programie znajdą się wszystkie aktualne informacje dotyczące Hip-Hop Areny oraz X edycji Mazury Hip-Hop Festiwalu. Prezentowane będą najbardziej znane utwory i klipy zaproszonych artystów na oba festiwale. Dowiecie się również wielu ciekawych informacji dotyczących artystów i nowości festiwalowych. Nie zabraknie także konkursów, w których do wygrania będą bilety i gadżety obu imprez.

Kto wystąpi podczas jubileuszu MHHF w Twierdzy Boyen w Giżycku? Posłuchaj i zobacz! Czwórka – Radio z Wizją.

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Mazury Łódź
Czytaj także

Te - Tris w audycji "Cztery: Gramy!" - zobacz zdjęcia i filmy!

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2011 14:00
14 kwietnia gościem Filipa "Rudejnacji" Antonowicza i Dużego Pe byłTe-Tris.Zobacz zdjęcia i filmy z występu artysty!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Warsaw Challenge 2011

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2011 16:00
Pionierzy hip-hopu zagrają podczas tegorocznego Warsaw Challenge. Największą gwiazdą imprezy będzie istniejący od lat 80. De La Soul. Impreza odbędzie się 7-8 maja w parku im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie. Czwórka patronuje temu wydarzeniu!
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Logika gry" według Dioxa

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2011 08:00
Poruszam pewne kwestie, które dotyczą mojego życia, czy jakichś moich obserwacji, których raczej nie podjąłbym na płytach HiFi Bandy – tak o swoim solowym albumie mówi w "Czwórce" Diox.
rozwiń zwiń