NOKO zagrał na żywo w Czwórce! - WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2011 15:00
Tego nie można było przegapić! W DJ Paśmie, o godzinie 22.30 odbył się koncert zespołu NOKO! Był to kolejny już występ muzyków w Czwórce, w ramach Red Bull Tourbus!

NOKO to zespół z pogranicza grunge’u i heavy metalu. Mówi się o nim, że z każdego z tych nurtów wziął, co najlepsze, czyli "z grunge’u rebeliancką duszę, a z heavy i nu metalu energię i charakterystyczne melodie".

Grupę założyło dwóch byłych muzyków zespołu Noconcreto, perkusista Tomasz "Radom" Radomski i gitarzysta Michał "Mały" Perkowski. Ostateczny skład ustalił się, gdy do NOKO dołączyło kolejnych dwóch Michałów: wokalista "Jurgen" Jaroszewicz i basista "Majk" Zybert, pierwszy występujący wcześniej z Big Tuna, drugi z Hedfirst i Antigama.

Zespół powstał na przełomie 2004 i 2005 roku, a zadebiutował w czerwcu 2008 podczas X-lecia iM Rock Sceny w ursynowskim Domu Kultury Imielin. Pomimo krótkiego stażu koncertowego NOKO ma na koncie pierwsze sukcesy, jak choćby trasa po Anglii odbyta w październiku 2008.

Pamiętajcie, że koncert NOKO, to dopiero drugi z planowanych dziewięciu koncertów w ramach Red Bull Tourbus!

A oto, jakich koncertów możecie się spodziewać w Czwórce – Radiu z Wizją w najbliższym czasie!

19 maja - Vermones
20 maja - Mouga
23 maja - Dead on time
24 maja - Alien Autopsy
25 maja - Uniqplan
26 maja - The Ploy
27 maja – Futuristen

Słuchajcie Czwórki i oglądajcie nas na platformie n (kanał 226), platformie Cyfra+ (kanał 145) oraz w sieciach kablowych, m.in. UPC (kanał 787), Aster (kanał 708), Toya, SatFilm, TK Chopin, ELEKTRONIC Kłodawa, MTK w Kamieniu Krajeńskim, Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu, TV-SAT 364.

KaW

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

ABRADAB nadał rytm Wrocławiowi!

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2011 13:41
Mamy za sobą pierwszy koncert w ramach juwenaliowej trasy Red Bull Tourbus. 10 maja na terenie Politechniki Wrocławskiej na mobilnej scenie zagrały zespoły Mouga i Alien Autopsy. Gwiazdą wieczoru był Abradab, na którego koncert przybyło 12 000 osób!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Red Bull Tourbus odjechał z kolejnego przystanku: Gdańska

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2011 13:36
W czwartek 12 maja na terenie kampusu Politechniki Gdańskiej w ramach tygodnia juwenaliowego odbył się drugi przystanek Red Bull Tourbus. Dwa młode zespoły rockowe: The Ploy i Noko zagrały dla trójmiejskiej publiczności wprost z dachu autobusu! Największą atrakcją wieczoru był występ Fisz & Emade, którzy zagrali przed 6 000 publicznością!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polski rock na żywo w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2011 12:59
Od poniedziałku 16 maja na antenie Czwórki – Radia z Wizją będzie można na żywo posłuchać i obejrzeć koncerty młodych kapel rockowych. Dziewięć zespołów, które występują w całej Polsce w ramach projektu Red Bull Tourbus zagra na żywo dla słuchaczy i widzów Czwórki!
rozwiń zwiń