X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Targi Plakatu. W polskim designie ilustracji dzieje się bardzo dobrze

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2019 11:43
- Na Targi Plakatu zapraszamy już siódmy raz - mówi Karolina Kiepas, współorganizatorka. - To wydarzenie się niesamowicie rozwinęło. Od maleńkiej imprezy, po wydarzenie, które odwiedza kilkanaście tysięcy osób w ciągu ośmiu godzin - dodaje. 
Audio
  • Karolina Kiepas zaprasza na Targi Plakatu (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Targi Plakatu 2019
Targi Plakatu 2019Foto: mat. pras.

- Pierwsze Targi Plakatu to była mała impreza właściwie dla znajomych grafików w Krakowie, przy okazji wystawy prac tragicznie zmarłej Anny Marii Przybysz - wspomina. - Zebraliśmy kilku naszych znajomych. Pokazaliśmy plakaty, które mieliśmy w archiwum Don't Panic. Pojawiły się plakaty projektowane dla różnych klubów na imprezy muzyczne, plakaty fanowskie, kinowe, ilustracje - dodaje. 

Już podczas tej pierwszej imprezy frekwencja zaskoczyła organizatorów, dlatego z roku na rok uatrakcyjniają targi. Karolina Kiepas podkreśla, że to impreza dla wszystkich, wcale nie trzeba mieć zasobnego portfela, bo swoją kolekcję można tworzyć, zaczynając od pocztówki za 7-10 złotych. 

- W tym roku zaprosiliśmy 200 wystawców, z czego 1/3 to debiutanci. Poziom jest bardzo wysoki i zainteresowanie duże - podkreśla gość Kamila Jasieńskiego. - Mamy też swoich stałych wystawców, duże nazwiska, które są z nami praktycznie od początku. Będą też kolekcjonerzy plakatów, galerie plakatów z całej Polski i oczywiście Andrzej Pągowski, honorowy patron wydarzenia. 

Kogo możemy odwiedzić podczas Targów Plakatu w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie 8 grudnia? Jak wybiera się autora identyfikacji wizualnej Targów i kto przygotował ją w tym roku? Czym nowy w tym roku zaskoczy nas ta impreza? O tym w nagraniu rozmowy z audycji "Pierwsze słyszę". 

Czwórka jest patronem medialnym wydarzenia >>>

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Karolina Kiepas (Dyrektor Marketingu Don't Panic Polska, współorganizatorka Targów Plakatu) 

Data emisji: 5.12.2019

Godzina emisji: 8.26

pj/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Barrakuz - graficzka, która nie znosi nudy

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2018 15:01
- Zawsze ciągnęło mnie do kierunków plastycznych. Moi rodzice zawsze byli bardzo liberalni i nie ogarniczali mnie w tym, co chciałam robić, ale nigdy nie złożyłam papierów na ASP - mówiła Beata Śliwińska, graficzka, znana pod pseudonimem Barrakuz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Banana-Ink: znajomym tatuuję na ciele banany

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2018 12:01
- Pojawiam się w miejsach, w których promuje się kulturę tatuażu - mówił Przemysław Sasor z Banana-Ink. - Na moich warsztatach można przez chwilę poczuć się jak prawdziwy tatuator, tyle, że nasze projekty nie powstają na ciele, ale na skórce banana - tłumaczył. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prestiżowy dom aukcyjny sprzedaje obrazy z komputera

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2018 13:00
432 tysiące dolarów zapłacił kolekcjoner za stworzony przez sztuczną inteligencję obraz Portait of Edmond Belamy. Licytacja odbyła się w domu aukcyjnym Christie’s w Paryżu.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Pągowski: plakat - coś więcej niż grafika z IKEA

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 12:37
Do Domu Braci Jabłkowskich na Targi Plakatu przyjedzie ponad 200 wystawców z całej Polski. - To nie tylko plakaciści, to twórcy, graficy, młodzi ludzie, którym przeszkadza to, że dookoła nie jest tak ładnie i tak fajnie - mówi Andrzej Pągowski, artysta. 
rozwiń zwiń