X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szymon Bobrowski i Bartłomiej Topa: Sylwester nie ma znaczenia

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2012 04:30
Imprezy bywają różne. Te najlepsze i najgorsze, w swoim życiu, na czwórkowej antenie wspominają Bartłomiej Topa i Szymon Bobrowski.
Audio

- Sylwester to bzdura. Ja nienawidzę Sylwestra, dlatego wtedy gram w teatrze. To jest dla mnie najpiękniejszy prezent - przyznaje Bartłomiej Topa. - Sylwester w ogóle nie ma znaczenia - wtóruje mu Szymon Bobrowski. - My w teatrze codziennie sobie czegoś życzymy i miło spędzamy czas.

Bartłomiej Topa na czwórkowej antenie wspomina wyjątkowe powitanie Nowego Roku sprzed 8 lat. - Założyłem piankę i przepłynąłem Wisłą z Sandomierza do Warszawy.
Jedną z imprez, którą przywołuje Szymon Bobrowski jest tzw. Fuksówka. - W szkołach teatralnych, filmowych w szczególności, jest coś takiego, co się nazywa Fuksówka. To była najgorsza impreza w moim życiu - przyznaje aktor. - Polega ona na tym, że przez miesiąc w szkole, nowi studenci są gnębieni, a później, nagle wszyscy się z nami kolegują i pijemy dużo alkoholu. Ja dałem wtedy "w palnik" i obudził mnie profesor Machulski. Spałem w garniturze na przystanku autobusowym - opowiada.
Dziś Bartłomiej Topa, Szymon Bobrowski i Magdalena Boczarska spędzą wieczór w teatrze. Można ich zobaczyć na scenie w spektaklu "Histerie miłosne" - więcej dowiesz się tu >>>

Zapraszamy do wysłuchania załączonej audycji "Stacja Kultura" w której Topa i Bobrowski opowiadają o Sylwestrach i imprezach.

(pj)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sylwestrowe histerie z Boczarską, Bobrowskim i Topą

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2012 14:00
Sylwester w teatrze może być odebrany jak dziwna propozycja. Tymczasem aktorzy Teatru Studio Buffo gwarantują doskonałą zabawę i miłą podróż.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Żenuje mnie ekshibicjonizm aktorów"

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2012 17:00
Bartłomiej Topa to aktor, który potrafi wykorzystać swoje umiejętności nie tylko, by bawić w teatrze, czy filmie, ale również by edukować. W Czwórce opowiedział m.in. o tym, dlaczego nie lubi "obnażać się" w mediach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Komedia z refleksyjnym przesłaniem w Dwójce

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2012 21:00
W sobotę, 29 grudnia, zapraszamy o godz. 22.oo na słuchowisko pt. "Azyl dla mężczyzn" według sztuki Kristofa Magnussona. Przekład Ryszarda Wojnakowskiego, reżyseria radiowa Julii Wernio. Słuchowisko miało swoją premierę radiową w 2009 r.
rozwiń zwiń