Szymon Bobrowski i Bartłomiej Topa: Sylwester nie ma znaczenia

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2012 04:30
Imprezy bywają różne. Te najlepsze i najgorsze, w swoim życiu, na czwórkowej antenie wspominają Bartłomiej Topa i Szymon Bobrowski.
Audio

- Sylwester to bzdura. Ja nienawidzę Sylwestra, dlatego wtedy gram w teatrze. To jest dla mnie najpiękniejszy prezent - przyznaje Bartłomiej Topa. - Sylwester w ogóle nie ma znaczenia - wtóruje mu Szymon Bobrowski. - My w teatrze codziennie sobie czegoś życzymy i miło spędzamy czas.

Bartłomiej Topa na czwórkowej antenie wspomina wyjątkowe powitanie Nowego Roku sprzed 8 lat. - Założyłem piankę i przepłynąłem Wisłą z Sandomierza do Warszawy.
Jedną z imprez, którą przywołuje Szymon Bobrowski jest tzw. Fuksówka. - W szkołach teatralnych, filmowych w szczególności, jest coś takiego, co się nazywa Fuksówka. To była najgorsza impreza w moim życiu - przyznaje aktor. - Polega ona na tym, że przez miesiąc w szkole, nowi studenci są gnębieni, a później, nagle wszyscy się z nami kolegują i pijemy dużo alkoholu. Ja dałem wtedy "w palnik" i obudził mnie profesor Machulski. Spałem w garniturze na przystanku autobusowym - opowiada.
Dziś Bartłomiej Topa, Szymon Bobrowski i Magdalena Boczarska spędzą wieczór w teatrze. Można ich zobaczyć na scenie w spektaklu "Histerie miłosne" - więcej dowiesz się tu >>>

Zapraszamy do wysłuchania załączonej audycji "Stacja Kultura" w której Topa i Bobrowski opowiadają o Sylwestrach i imprezach.

(pj)

Czytaj także

Sylwestrowe histerie z Boczarską, Bobrowskim i Topą

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2012 14:00
Sylwester w teatrze może być odebrany jak dziwna propozycja. Tymczasem aktorzy Teatru Studio Buffo gwarantują doskonałą zabawę i miłą podróż.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Żenuje mnie ekshibicjonizm aktorów"

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2012 17:00
Bartłomiej Topa to aktor, który potrafi wykorzystać swoje umiejętności nie tylko, by bawić w teatrze, czy filmie, ale również by edukować. W Czwórce opowiedział m.in. o tym, dlaczego nie lubi "obnażać się" w mediach.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Komedia z refleksyjnym przesłaniem w Dwójce

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2012 21:00
W sobotę, 29 grudnia, zapraszamy o godz. 22.oo na słuchowisko pt. "Azyl dla mężczyzn" według sztuki Kristofa Magnussona. Przekład Ryszarda Wojnakowskiego, reżyseria radiowa Julii Wernio. Słuchowisko miało swoją premierę radiową w 2009 r.
rozwiń zwiń