Włodi dołącza do zespołu Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2019 11:16
Legenda polskiego rapu zasila Czwórkowe szeregi.
Włodi
WłodiFoto: Martyna Ogonek/Czwórka

Do radiowej ekipy Czwórki dołącza ikona polskiej rapowej sceny - Włodi. Współzałożyciela Molesty Ewenement będzie można usłyszeć w środy między 22:00 a północą w audycji "Noc Rezydentów", w której dzielić się będzie swoimi muzycznymi doświadczeniami i odkryciami. Odświeżona ramówka, której ważnym elementem jest pojawienie się na antenie Pawła, startuje już 1 października.

Włodi, aktywny na polskiej scenie od ponad dwóch dekad, w ostatnich latach pracuje intensywnie nad solowymi projektami. Tym bardziej cieszy fakt, że tak doświadczony artysta rozpocznie swoją radiową przygodę właśnie z Czwórką. W tym roku raper miał już okazję współpracować z nami przy okazji jubileuszowej edycji festiwalu Up To Date, gdzie zagrał energetyczny koncert na Czwartej Scenie Czwórki.

"Noc Rezydentów", audycja obecna w naszej ramówce od lipca tego roku, skupia się na starannie wyselekcjonowanej muzyce. Słuchacze znajdą w niej lekkie, łatwo przyswajalne brzmienia jak i te cięższe, bardziej eksperymentalne.

mat.pras./pj


Zobacz więcej na temat: Czwórka

Czytaj także

Włodi: Na UTDF wszystko przygotowane jest osobliwie

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 13:06
Włodi na Up To Date Festival zagra już trzeci raz. Podkreśla, że to impreza przygotowana ze smakiem i bardzo lubi na niej grać. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe audycje w ramówce Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2019 11:13
1 października radiowa Czwórka wystartowała z nową, jesienną ramówką. Stawiamy na kulturę, sport, ekologię i trendy w kuchni.
rozwiń zwiń